Официально

Конкурс «Кращі селищна, сільська рада» 2012 р.

Конкурс

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів Борівського району та прилеглих до територій об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища району, у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, запроваджено ра-йонний конкурс „Кращі селищна, сільська рада”.

Конкурс проводиться з 28 липня по 22 серпня 2012 року, здійснюється районною та селищною, сільськими конкурсними комісіями.

Його мета -  забезпечити в населених пунктах району чистоту та порядок, підвищити рівень їх благоустрою, належної підготовки до державних свят, Днів селища, села, участі в акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою населених пунктів.

Розпорядженням голови райради створено конкурсну комісію, що проводить конкурс у районі. Вона робить об’їзд населених пунктів та визначає переможця, про що складається протокол. На його підставі  видається спільне розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації про нагородження.

Підсумки районного конкурсу на кращу  селищну, сільську раду підводяться у два етапи: перший – до 15 серпня поточного року в селищній та сільських радах. Матеріали згідно з умовами конкурсу по даних радах  надаються до районної конкурсної комісії до 20 серпня поточного року. Другий етап – з 20 серпня по 22 серпня.