Авторское, Официально

Звернення до жителів Харкова та регіону

Начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв виступив із зверненням до жителів міста та регіону. Він підкреслив, що в області будуть посилені заходи з охорони громадського порядку. Наводимо текст звернення повністю.

Ситуація, яка склалася сьогодні в державі і, зокрема, в нашому регіоні, спонукає правоохоронні органи посилити пильність і заходи безпеки. Так, тільки за минулі вихідні дні в Харкові сталося кілька надзвичайних подій: під прицілом терористів виявилися різні військові об’єкти, території яких невідомі обстрілюють зі зброї, все частіше документуються факти помилкових повідомлень про замінування різних установ в місті та обласних центрах.

Такі дії ми розцінюємо як провокаційні, спрямовані на розхитування стабільності і поширення панічних настроїв серед мирного населення Харківщини.

У зв’язку з цим мною прийнято рішення про посилення заходів з належної охорони громадського порядку. За моїм особистим наказом з сьогоднішнього дня на вулицях Харкова у вечірній і особливо нічний час патрулювання вулиць буде здійснюватися силами додаткових піших і автомобільних нарядів. До цієї роботи буде залучено весь особовий склад силових структур регіону.

Важливі об’єкти життєдіяльності міста та області беруться під особливий пильний нагляд. До них будуть максимально наближені маршрути спільних патрулів. Створено та працює штаб з координації дій органів правопорядку щодо забезпечення миру та спокою на вулицях Харкова та області.

Я запевняю всіх наших співвітчизників, що спільними зусиллями правоохоронці Харківщини тримають стан оперативної обстановки під повним контролем. Ми зробимо все можливе, щоб харків’яни відчували себе в безпеці.

STATUS QUO.