Авторское, Официально

З апаратної наради РДА

Голова райдержадміністрації Віталій Кіян провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів, управлінь, відділів РДА та керівниками окремих установ району. Вона розпочалася з вручення ордера на житло хірургу ЦРЛ. Потім керівник району привітав начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлани Шведченко з днем народження, подарував ювілярці квіти.

Від приємного одразу перейшли до вирішення проблем району. В ході наради було розглянуто питання про роботу дозвільного центру. З інформацією виступила державний адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Ганна Красюк. Зокрема, сказала, що в нинішньому році було зафіксовано 28 звернень суб’єктів господарювання до державного адміністратора, що на 41% менше ніж за цей період торік. Переважно на звернення було надано консультації (71%), документів дозвільного характеру було видано лише 3.

Та позитивним показником роботи дозвільного центру за звітний є відсутність відмови на звернення. Також Державний адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації ознайомила всіх присутніх зі змінами законодавства, яким регулюється робота адміністратора.

В ході обговорення проблеми організації надання адміністративних послуг доповів Ігор Глюздин, адміністратор з надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації. У своїй доповіді Ігор Іванович проінформував присутніх, що на даний момент новоутворений центр адміністративних послуг впевнено розпочинає свою роботу. Одним з перших кроків є оформлення інформаційних стендів для повного і швидкого доступу до інформації суб’єктів звернення, замовлення іменної печатки центру, але проблемним залишається на сьогодні матеріально – технічне забезпечення, оскільки для більш якісного надання адміністративних послуг та розширення їх спектру необхідне в повній мірі з матеріально – технічне забезпечення.

Не менш важливим було питання про підготовку закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року, яке теж розглянуто на апаратній нараді. З інформацією по ньому виступив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Леонід Куліш, який наголосив, що підготовка проводиться на належному рівні.

На нараді було розглянуто також питання щодо облаштування громадських туалетів на території смт Борова. З даного питання інформував Олександр Тертишний. Борівський селищний голова доповів, що дане питання знаходиться на стадії вирішення і для завершення облаштування громадських туалетів необхідно 1-2 місяці.

За підсумками апаратної наради були прийняті відповідні рішення та дані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам, управлінням, відділам РДА.