Общество

В «Орлятку» відкрилася ІІІ зміна

В «Орлятку»  відкрилася ІІІ зміна

tabir1Завершується літо, а разом з ним - улюблені всією дітворою літні канікули. Тому останні дні відпочинку діти прагнуть провести якомога краще. Щоб відпочинок дітей був приємним, корисним і запам’ятався, щонайменше, до наступного літа, свої двері вже втретє цього року відчинив позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Орлятко».

tabir2На ІІІ зміну приїхали відпочивати діти із Борівського     району,  Харкова та Харківської області. Подобається у таборі всім: і найменшим, які вперше на такому відпочинку, і дорослим юнакам і дівчатам, які відпочивали тут багато разів. Смачна їжа, різноманітні конкурси, походи в ліс і на річку, свіже повітря, багато нових друзів - чи може відпочинок бути ще кращим? Вожаті й вихователі намагаються знайти підхід до кожної дитини, зацікавити її, словом, роблять усе, щоб діти отримали незабутні враження.

tabir3Нелегко доводиться директору ПЗОВ «Орлятко» Борису Дзюбі: він відповідає не тільки за кожну дитину, а й за кожного працівника табору. Велику допомогу в орга-нізації дозвілля дітей директору надають старший вихователь Марина Сироватська і старша вожата Юлія Чувилко. Наполегливо в «Орлятку»  трудяться Яна Бужор і Артем Жалпіс,  Олексій Голик і Юлія Колбун, Старікова Людмила і Хоменко Тетяна. Вже другу зміну з найменшими дітками (6 загін) працюють Олена Малік і Олександр Ярмоленко, з дорослими (1 загін) - Анна Кисельова.  Всі вожаті й вихователі з відповідальністю ставляться до своїх обов’язків, адже розуміють, що їм довірили найдорожче - життя і здоров’я  дітей.

tabir4Діти із задоволенням беруть участь у спортивних, розважальних конкурсах, іграх, але найбільше чекають вечора, коли почнеться дискотека. Всі музичні побажання з успіхом виконує Дмитро Данько, який теж працює другу зміну. А ще діти полюбляють ходити купатися на річку. Тих, хто не вміє плавати, навчають Роман Рєпка і Артур Суховій. 

Смачні сніданки,     обіди й вечері готують шеф-кухар Тетяна Мас-лєннікова і її помічники Тетяна Сядриста, Анастасія Олійник і Тетяна Рєзнік.

tabir5Найкращі слова сказав директор на адресу охоронця і електрика табору, який працює тут уже багато років, Івана Волкова - чесний, добросовісний, працьовитий.

Познайомитися з вожатими та вихователями, подивитися, як відпочивають їхні діти, приїхали на урочисте відкриття табору батьки, рідні, друзі,  завітала на свято і заступник голови райдержадміністрації Ольга Суховій. Вона побажала дітям гарного відпочинку й запевнила батьків, що їхні діти - в надійних руках.

Классная штука отдых, тем более для детей в специальных лагерях. Вот только платить родителям приходится совсем немало. А потому пользуйтесь разными сервисами, которые обеспечат скидки в киеве, сохраняйте свои деньги и отправляйте детей только в самые лучшие места для развлечений.

tabir6Концертні номери, підготовлені дітьми з вожатими та вихователями,  були дуже яскравими, оплески не вщухали довго. Увесь концерт пройшов на одному подиху. Попереду дітей чекає ще багато цікавого, за час відпочинку в ПЗОВ «Орлятко» хлопці й дівчата отримають заряд енергії на цілий рік. Новий навчальний рік вони розпочнуть із  новими силами й незабутніми враженнями.

Тетяна ГУНЬКО.