Авторское, Официально

Свято, людським звеличене трудом

Свято, людським звеличене трудомЧи є ще більше щастя на землі,
Як сіять хліб, виплекувать достаток?
У хлібі тім життя бере початок,
В нім нездоланна сила трударів.
Нехай же з року в рік, із роду в рід
Не буде хліборобам переводу!
Хай слава їхня вічно не заходить,
Аж доки сонце ллє на землю світ.

Ці прекрасні слова адресую всім хліборобам Борівщини і, зокрема, трударям агрофірми «Новий шлях». Адже саме їхніми мозолястими руками, що пахнуть хлібом, вирощено і зібрано рекордний урожай ранніх зернових. Кожний гектар дав по 54 центнери. Це - один з найвищих показників у районі. Для тваринництва заготовлено 800 тонн соломи.

Жнива… Скільки б не повторювалися вони у хліборобській долі - звикнути до них не можна. Це завжди свято душі, попри немилосердну втому, солоний піт і колючі стерні.

Вже стало доброю традицією в агрофірмі «Новий шлях» по завершенню збирання зернових проводити свято обжинків, аби підбити підсумки, оцінити результати жнив, вшанувати працю хліборобів. Всі, що були задіяні на жнивах, разом з сім`ями зібралися на мальовничій галявині біля лісу, що неподалік села.

Відкриваючи торжество, генеральний директор агрофірми Олексій Гомон звернувся з привітаннями з найвеличнішим у всі віки святом хліборобів-обжинками. Найкращими, найтеплішими словами дякував керівник господарства за невтомну працю агроному, інженеру, бригадиру, комбайнерам, й механізаторам, енергетику, водіям, працівникам зернотоку, заправникам, скиртувальникам соломи, економістам, бухгалтерії, обліковцям, пожежникам, кухарям. Адже не спрацювала б хоч одна з цих ланок, обжинки довелося б відкласти на невизначений строк.

- А щодо самих жнив, то вони є не тільки великим навантаженням, напругою для хліборобів, а і їхньою великою радістю, коли вже наяву можна відчути, побачити результати своєї праці, - сказав директор агрофірми.

Вітаючи всіх зі святом, він бажав, щоб і надалі у кожного на столі був хліб і до хліба , щоб так же успішно був завершений весь сільськогосподарський рік. Поза увагою керівника, здається, не залишилося жодного прізвища присутніх на святі трудівників.

Олексій Анатолійович також повідомив присутнім, що на земельні паї буде видано зерно за ціною 1850 гривень за тонну в загальній сумі 4% від їх оціночної вартості.

Підсумовуючи, Олексій Гомон коротко сказав про складну ситуацію в державі, а також наголосив, що Україна в нас одна, і на заході, і на сході живуть однакові люди, ім`я яких УКРАЇНЦІ! Кожен з нас своєю працею вносить вагому частку в боротьбу за мир, щастя, добробут і благополуччя наших людей.

Героїв жнив Чернещини тепло і щиро привітав голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян.

- Давно в глибинах віків так уже склалося на Україні, що хліб у хаті - це достаток, добробут, це і відрада, і впевненість у завтрашньому дні. Хоч би де людина трудилась, у місті чи у селі, всі ми голосом серця завжди поєднані з тими, хто годує країну. Майстрам-хліборобам ми вклоняємось і в будні, і в свята, їхню любов до землі несемо в серцях. Адже хвала хлібові - це щоразу хвала людині творцеві, хвала життю й самій природі, такій безмірній у своїх щедротах.

Спасибі вам, шановні, за відданість хліборобській справі, за наполегливу плідну працю та вагомі трудові здобутки. Подальших вам успіхів, щастя і добробуту родинам, достойних заробітних плат.

Головний агроном агрофірми Віктор Северин, виступаючи на торжестві, розповів про особливості нинішніх жнив, які в кінцевому результаті привели до рекордного показника по урожайності ранніх зернових. Дякуючи всім ланкам сільськогосподарського виробництва, задіяних на збиранні, Віктор Васильович відзначив особливу роль керівника, генерального директора агрофірми Олексія Гомона, який забезпечив належну підготовку всіх ланок господарства до цієї відповідальної кампанії.

Учасників торжества привітав та побажав нових досягнень в.о. начальника управління агропромислового розвитку РДА Володимир Кавун. А настоятель Свято-Миколаївського храму отець Ігор побажав усім міцності духовної і тілесної, Божої милості, благословив на добрі справи заради життя і миру в Україні.

Після урочистої частини директор агрофірми запросив всіх за щедро накриті святкові столи (на фото).

… До пізнього вечора учасники жнив гуляли, згадували жнивні будні, веселились та танцювали під живу музику, мелодії якої линули далеко над ланами.

Нехай же і надалі всіх хліборобів супроводжує удача. Щоб люди ніколи не втратили смаку запашного українського хліба, щоб всі завжди були ситі й здорові, веселі й щасливі, щоб в усі часи, в усі віки на українському столі на білій вишитій скатертині лежала, немов сонце, кругла паляниця.

Любов Мухіна.

obginki2 obginki3 obginki4