Происшествия

Пожежонебезпечно! Літо 2012 р.

Пожежонебезпечно!

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до мешканців області з проханням не використовувати відкритий вогонь поблизу лісових насаджень та утриматись від відвідування лісопаркових зон під час пожежонебезпечного літнього періоду.

У зв’язку із спекотною погодою встановлений найбільший клас пожежної небезпеки. За таких погодних умов різко збільшується вірогідність виникнення пожеж у лісопаркових та рекреаційних зонах, на відкритих територіях та в екосистемах області в цілому.
З метою попередження лісових пожеж головою обласної державної адміністрації прийняті розпорядження: 10 квітня 2012 року «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів» та 01 серпня 2012 року «Про додаткові заходи щодо посилення техногенної та пожежної безпеки в області».
На цей час організоване постійне патрулювання лісових масивів з метою профілактики та виявлення порушень правил пожежної безпеки, а також посилене патрулювання співробітниками міліції парків, скверів, місць масового перебування людей.
Проте, основною причиною пожеж залишається людський фактор, а саме -  порушення вимог пожежної безпеки населенням під час перебування у лісах та працівниками агрогосподарств при проведенні польових робіт на сільгоспугіддях. Тому Головне управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до всіх верств населення! Не використовуйте відкритий вогонь поблизу лісових насаджень, утримайтесь від відвідування лісопаркових зон під час пожежонебезпечного літнього періоду.

Пам’ятайте, від Вашої свідомості та відповідальності залежить збереження природних багатств нашої області! Будьте обачні та обережні!