Авторское, Официально

«Перлина Сходу» у Вищому Солоному

«Перлина Сходу» у Вищому СолономуНещодавно до вищесолоненців завітало несподіване свято. 26 липня ниніш-нього року в сільському клубі с.Вище Солоне пройшов конкурс «Перлина Сходу». В ньому продемонстрували глядачам свої таланти шестеро дівчаток у двох категоріях: І – молодша група – дівчатка середнього шкільного віку, ІІ – старшо-класниці.

Незважаючи на короткий термін підготовки, який їм було відведено – всього три тижні, учасницям вдалося подарувати односельцям справжнє свято. Вони не просто порадували глядачів цікавою програмою, яскравими костюмами, а й неабияк вразили своїми талантами.

Журі дуже складно було визначити переможців, але конкурс є конкурс. За кожне завдання конкурсантки отримували бали і в результаті зайняті ними місця розподілились наступним чином: в старшій віковій групі IV місце посіла Сватовська Аліна, III – Радченко Яна, II – Кириченко Оля, а І місце завоювала Радченко Наташа; в молодшій групі друге місце дісталось Стужко Камілі, а переможницею стала Гелуненко Віка. Звичайно, кожна з дівчаток мріяла перемогти. Коли оголошувались результати, на сцені була не лише радість, але й сльози. Та позитивні емоції і незабутні враження від конкурсу все ж таки взяли верх.

Ініціатором та організатором такого чудового заходу стала спеціаліст зі східних танців Решетова Ганна. Взагалі Ганна мешкає в м.Краматорськ. Коли залишатися в місті стало небезпечно, вона разом з донькою Мариною переїхала до батька в с.Вище Солоне. Та сидіти склавши руки без роботи і улюбленої справи не змогла, тому вирішила зробити добру справу – навчити місцевих дівчат майстерності східного танцю та подарувати людям свято. Вона стала тренером кожної конкурсантки. Всього за три тижні тренувань Ганні вдалося відкрити в дітях такі таланти, про які навіть не здогадувались їхні батьки та односельці. Допомагала в підготовці і донька Ганни – Марина, яка під час конкурсу зробила глядачам подарунок – красивий східний танок у своєму виконанні.

Вищесолоненці дуже вдячні сім’ї Решетових за подароване свято, незабутні враження, яскраво позитивні емоції та відкриті таланти їхніх дітей. Хотілось би тільки, щоб ці таланти мали можливість розвиватися й далі, а дівчатка, які отримали лише ази майстерності, змогли досягти нових висот в цій прекрасній мистецькій справі.

Оксана Дудник.