Авторское, Официально

Міністерство оборони України, наказ військового комісара харківського обласного військового комісаріату

Про часткову мобілізацію

Із змінами, внесеними згідно із наказом військового комісаріату Харківського обласного військового комісаріату від 31.07.2014 року №256.

Згідно Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», затвердженого Законом України від 22 липня 2014 року № 1595-УІІ «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», у зв’язку з поширенням проявів тероризму на території України, шо призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1,. 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України Президентом України оголошено часткову мобілізацію.

Наказую:

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які мешкають постійно на території Харківської області при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх персональних повістках.

2. Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу військових комісарів (військовозобов’язані Служби безпеки України - керівників органів, де вони перебувають на військовому обліку, військовозобов’язані оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - керівників відповідних органів управління центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту).

(Частина друга із змінами, внесеними згідно із наказом військового комісара Харківського обласного військового комісаріату від З1.07.2014 року № 256).

3.Особи, які підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

4.Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити явку працівників у строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках. За працівниками, які призвані на військову службу, за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантовано зберігати місця роботи, посади і середній заробіток.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо-будівельної, підйомно-транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.

Громадянам - власникам засобів транспорту - доставити їх в строки на пункти збору за вказівкою військового комісару.

6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісара або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно ЗаконуУкраїни.

7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Д. А. Маліцький, ТВО військового комісара Харківського обласного військового комісаріату, полковник.