Ігор Балута спростував чутки про примусову мобілізацію

Інформація про примусову відправку людей до лав Збройних сил України та Національної гвардії в Харківській області не відповідає дійсності. Про це 31 липня заявив голова Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Ігор Балута. Він підкреслив, що повістка вручається особисто представником військкомату або представником влади.

«Вона повинна бути відповідним чином заповнена, на ній повинна стояти печатка. Поширення повісток без печаток, а також по поштових скриньках неправомірно», - зазначив голова ХОДА.

Балута також підкреслив, що інформація про випадки примусового затримання осіб і відправки їх у військкомати помилкова. «Представники силових структур виїжджали на місця, де нібито затримували людей, опитували можливих свідків. Але жоден з випадків, про які повідомлялося в соцмережах, а також у деяких засобах масової інформації, не підтвердився. Крім того, за цей час не надійшло жодної заяви від родичів або від осіб, які нібито були затримані. В військкоматах немає ніяких інших осіб, крім тих, які отримали офіційну повістку, і з’явилися добровільно», - розповів Балута.

За словами голови ХОДА, поширення подібних чуток є спробою дестабілізувати ситуацію в Харківській області та зірвати виконання плану мобілізації. «Це вигідно тим людям, які не зацікавлені в позитивному іміджі української армії та підвищенні обороноздатності нашої країни», - заявив Балута. STATUS QUO.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Ігор Балута спростував чутки про примусову мобілізацію"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами