Авторское, Закон и мы

102 інформує

17.07.2014 року до чергової частини Борівського РВ надійшло повідомлення проте, що при транспортуванні товарів першої необхідності, газет, кореспонденції, посилок, пенсійних та переводних коштів зі службового автомобіля «пересувного відділення зв’язку», котрий направлявся з смт. Борова по маршруту ВПЗ Борова-1, маршрут № 82, при перевантажуванні в приватний автомобіль начальника відділення зв’язку гр. К., листоношею по супроводженню пошти було виявлено недостачу коштів страхового мішка у сумі 34950 грн.

На місце пригоди одразу ж виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником районного відділу міліції Віталієм Куроп’ятником та за лічені часи було встановлено, що даний злочин здійснив 30-річний мешканець смт Борова, який намагався злочинним шляхом покращити своє матеріальне становище.

Грошові кошти повернені УДППЗ «Укрпошта» в повному обсязі.

У розкритті злочину брали участь: начальник РВ Куроп’ятник В.О., начальник СКР Чернятін Л.А., о/у СКР Білоусов Д.В., ст. слідчий Дуднік О.В., слідчий Стецюра В.В.

Слідчим відділом Борівського райвідділу відкрито кримінальне провадження за ст. 191 ч. 1 Кримінального Кодексу України (Привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За вчинення злочину молодому чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років.