Официально

Колегія у райдержадміністрації

Колегія у райдержадміністрації

20 липня у райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова Борівської районної державної адміністрації, голова колегії Володимир Сенчук. На колегію були запрошені селищний та сільські голови району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Соціально-економічний розвиток

Розглянувши питання щодо  соціально-економічного розвитку району за 1 півріччя 2011 року, колегія райдержадміністрації відмітила, що робота районної державної адміністрації була спрямована на вирішення проблем в економіці, соціальній сфері, виконання бюджету, створення необхідних умов для розвитку підприємництва  та ряду інших.  Але в економіці району та соціальній сфері існує ряд невирішених проблем. Не відтворено поголів`я свиней до рівня 2010 року. Не розпочата робота по відновленню поголів`я свиней в СФГ «Нива 2006», молочного скотарства в ПСП а/ф «Світанок». Низькою залишається продуктивність дійного стада в СВК а/ф «Солоненське». Залишається поза увагою не діюче підприємство по інкубації птиці ПСП «Колібрі», не працюють АТЗТ «Борівський молокозавод», ТОВ „Борівський завод продтоварів”,  діяльність в галузі будівництва  не поновлено.   

      З метою подолання негативних тенденцій в економіці, соціальній сфері, забезпечення фінансової стабілізації в усіх галузях господарства району, підвищення на цій основі життєвого рівня населення та вирішення існуючих проблемних питань, що обговорені на засіданні, колегія районної державної адміністрації прийняла рішення, спрямоване на покращення соціально-економічного розвитку  району, також на колегії було зазначено, що основним напрямком роботи підприємств, установ і закладів має бути безумовне виконання завдань та показників, передбачених в Програмі соціально-економічного розвитку району.kolegiya

Звернення громадян

Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування за І півріччя 2011 року доповів

Шевченко Олександр Валерійович, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм чинного законодавства про звернення громадян, колегія районної державної адміністрації вважає за необхідне: не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням термінів, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

З’ясовувати причини, що породжують повторні звернення громадян, робити  систематичний аналіз випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень; посилити контроль за ходом розгляду звернень громадян у  структурних підрозділах.

Освіта

З інформацією про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2011/2012 навчальний рік виступила заступник голови райдержадміністрації Ольга Суховій. Вона зазначила, що  у 2011 – 2012 навчальному році мережа ДНЗ складатиметься з 10 дошкільних закладів комунальної власності (1 – в складі Чернещинського НВК).

         Орієнтовно дошкільні навчальні заклади району відвідуватимуть 412 дітей від 3 до 6 років.            У вересні 2011 року планується відкриття Шийківського НВК на базі Шийківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 різновікова група – 19 дітей).

            В районі діють  2 позашкільних заклади: Будинок дитячої та юнацької творчості і дитячо-юнацька спортивна школа. Своєю роботою БДЮТ у 30 гуртках охоплює 450 дітей.

            Дитяча юнацька спортивна школа діє на базі  10 загальноосвітніх шкіл Борівського району. В ДЮСШ працює 24 групи: 12 груп  – з футболу, 8 груп –  з волейболу, 4 групи – з туризму. Всього охоплено  400 дітей.

    Колегія  Борівської районної державної адміністрації, заслухавши та обговоривши це питання, рекомендувала відділу освіти впроваджувати різні форми охоплення дітей дошкільною, загальноосвітньою та позашкільною освітою, продовжувати проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, громадськості щодо необхідності здобуття дітьми дошкільної та позашкільної освіти,  можливості отриманні її в різноманітних організаційних формах.

Розвиток тваринництва

Заслухавши та обговоривши інформацію про розвиток тваринницької галузі в сільськогосподарських підприємствах і господарствах населення Борівського району,                                                                                                                                            колегія районної державної адміністрації відмітила, що протягом І півріччя 2011 року в господарствах району збереглося поголів’я ВРХ, в т. ч. корів. Поголів’я великої рогатої худоби збільшилось на 7%, або 151 голову, свиней зменшилось на 20%, або 150 голів.  Середньодобові прирости живої ваги ВРХ збільшились  на 18% (+56 гр.)  і досягли 376 гр.,  прирости живої ваги свиней  збільшились на 67%   (+66 гр.) та склали 164 гр.

Підводячи підсумки роботи сільськогосподарських підприємств за 6 місяців 2011 року, колегія райдержадміністрації вважає, що необхідно  вживати заходи щодо покращення роботи по відтворенню та збереженню поголів’я сільськогосподарських тварин в сільськогосподарських підприємствах.