Безопасность

102 інформує

102 інформує

Викрадений велосипед повернули власниці

02 липня в с. Першотравневе невідомий скоїв крадіжку велосипеда у громадянки К. Дільничному інспектору міліції вдалося знайти викрадений велосипед і встановити особу правопорушника. Велосипед повернуто власниці, по факту крадіжки порушено кримінальну справу.

Відпочинок не вдався

 

Під час відпочинку в с. Шийківка громадянин Б. 1958 р. н. отримав тілесні ушкодження від громадянина М 1978 р. н., жителя с. Підлиман. Потерпілий звернувся в центральну районну лікарню, лікарі констатували у нього перелом щелепи. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно громадянина М. Ведеться слідство.  

Нещасний випадок

16 липня на Червонооскільському водосховищі під час купання загинула людина. За нехтування  основними правилами поведінки на воді – не купатися в стані алкогольного сп’яніння – молодий чоловік 1978 р. н. із м. Ізюм розплатився найдорожчим - своїм життям.

Викрали автозапчастини

В період з 02 по 16 липня з гаража ПСП „Світанок” невідомі особи скоїли крадіжку автозапчастин. В ході проведення оперативно-розшукових заходів дільничний інспектор міліції встановив особи правопорушників. Ними виявилися місцеві мешканці, громадяни О. і Л., обидва 1994 р. н. і громадянин Г. Ведеться слідство.

Небезпека для життя і здоров’я людей

Останнім часом на території смт. Борова почастішали крадіжки каналізаційних люків. Це не тільки завдає величезних збитків комунальному господарству, а й створює небезпеку для життя і здоров’я людей. Тому Борівський РВГУМВСУ в Харківській області звертається до всіх жителів селища: „Якщо ви володієте інформацією по даному питанню, просимо зателефонувати або повідомити іншим зручним для вас способом у райвідділ міліції.”

Ігор ЖУРОВИЧ.

Заступник начальника Борівського РВГУМВСУ в Харківській області.