Общество

Сьогодні — студенти, а завтра – лікарі

Сьогодні - студенти, а завтра – лікарі

stmОсь і добігає кінця наша перша лікарська практика в Борівській центральній районній лікарні. Завдяки цій практиці ми ще раз переконалися, що обрали правильний шлях у житті.

Хочеться сказати величезне спасибі всьому медичному персоналу лікарні, а особливо - головному лікарю Вінніковій Л.Г.,  керівникам практики у відділеннях: хірургії - Соборову М.Ф., педіатрії - Придатько О. Я., терапії - Горбачовій Т. І., акушерства - Волковій О. О. за відмінну організацію та надання можливості вдосконалювати лікарські навички, отримані раніше.

Особливу подяку висловлюємо пацієнтам, які не побоялися довірити своє життя і здоров'я в наші, поки ще не дуже досвідчені, руки.

Студенти, які проживають у відділенні терапії, дякують керівництво за надані житлові умови.

Щиро дякуємо куратору нашої лікарської практики Клименку М.І. за підтримку  всіх наших починань, за допомогу в адаптації в новому колективі й за ті підказки, які ще не раз нам допоможуть у житті.

Ми багато чого побачили,  вперше зробили своїми руками: прийняли пологи, наклали гіпс, розшифрували ЕКГ.

Недарма кажуть, що студентське життя  запам'ятовується - ми ніколи не забудемо наш перший трудовий досвід і час, проведений у Боровій.

Студенти Харківського національного медичного університету.

 Хоть студенту, хоть жителю нашего края полезным будет лучше узнать наш областной центр. Обо всем поведает сайт города Харьков: новости политики, экономики, общества и культуры. А ко всему еще и бизнес-каталог, где содержится необходимая информация обо всех предприятиях, службах, магазинах и прочем города Харькова.