Общество

Зібралися дружньою сім’єю

Зібралися дружньою сім’єю

pershУ селах району продовжується добра традиція проведення свята «Надвечір’я». Цього разу приємна подія для людей старшого покоління        відбулася в с. Першотравневе. До урочистої зали місцевої сільської ради завітали люди, які своїм життям заслужили шану й повагу, – ветерани  праці, діти війни, учасники війни – жителі сіл Першотравневе та Копанки.  Дехто із них не бачився вже багато часу, а тут випала нагода зустрітися, поспілкуватися. Щоденні клопоти та турботи, іноді й стан здоров’я не дають можливості відволіктися, порадіти друзям. Цей захід проводиться якраз для того, щоб розірвати замкнене коло проблем, які важким тягарем лягли на плечі поважних людей, подарувати їм радість.

Ініціатором свята був Терцентр, який у тісній співпраці з Першотравневою сільською радою створив гарний настрій всім присутнім. Для людей старшого покоління накрили столи з ароматними стравами. Привітав учасників свята Першотравневий сільський голова О.Г. Нерсісян, він побажав усім гарного настрою, міцного здоров’я, можливості частіше зустрічатися. Директор Терцентру З.Т. Костюченко також звернулася з теплими словами до людей старшого покоління. Вона щиро зичила всього найкращого цим людям, дякувала їм за те, що стільки доброго та прекрасного вони створили на землі своєю працею.

  Святкове дійство нагадувало тепле та приємне спілкування у дружній родині – чоловіки та жінки розповідали один одному про своє життя, згадували минуле, раділи успіхам дітей та онуків. Задушевні бесіди плавно перейшли у пісні, які лилися, наче з самого серця. Акомпанував присутнім місцевий музикант, який теж уже на заслуженому відпочинку, С.О. Драбчук. Спочатку люди співали несміливо, тихенько, та згодом  пісні хором співали всі. І неважливо було, чи на 100% правильно співають, чи трохи помиляються. Важливим було те, що люди розкрили душу, висловили у мелодіях свої думки та сподівання. А згодом всі бажаючі танцювали запальні українські танки. Гадаю, свято сподобалося усім.

Звичайно, без спонсорської допомоги не відбувся б цей чудовий захід. Як і завжди, цього разу надав спонсорську допомогу Д.В. Кравчук, за що йому особлива подяка. Також щире спасибі спонсорам: В.М. Рєпці, Першотравневому сільському голові О.Г. Нерсісяну, приватним підприємцям Г.Н. Нерсісяну, Н.А. Федосєєвій, Л.В. Лучинській, А.С. Стрельнику, О.В. Волкову, З. В. Шапошніковій, І.А. Павленко, В.А. Хатнянській. Смачну польову кашу зварила Л.А. Клименко, а чудові пироги, млинці приготувала Л.В. Вахненко.

Хочеться від усієї душі побажати  поважним людям, щоб на їхніх обличчях частіше сяяли посмішки, щоб частіше їм дарували радість діти, онуки та взагалі всі оточуючі.

Тетяна Колеснік.