Общество

На «гарячій лінії» — перший заступник голови рда В. Могильов

На «гарячій лінії» - перший заступник голови рда В.  Могильов

23 липня в редакції районної газети «Трудова слава» відбулася  «гаряча лінія» за участі першого заступника голови Борівської райдержадміністрації Володимира Могильова. Перший телефонний дзвінок був від жительки с. Підвисоке, яка поцікавилася вартістю пшениці та ячменю, що видається в рахунок оренди за пай. Володимир   Могильов повідомив, що нещодавно в райдержадміністрації відбулося засідання ради сільгосптоваровиробників району, на нараді було прийнято рішення рекомендувати керівникам сільгосппідприємств видавати пайовикам пшеницю по ціні від 1600 до 1700 грн., ячмінь - від 1700 до 1800 грн.

На «гарячу лінію» звернулася жителька м. Алчевськ, яка отримала в спадщину земельну ділянку в одному з населених пунктів Борівського району, а при внесенні інформації в Національну кадастрову систему з’ясувалося, що її ділянка перетинається із сусідньою. Питання непросте, потребує детального вивчення, тому Володимир Володимирович не зміг одразу дати відповідь, але запевнив, що обов’язково допоможе жінці у вирішенні цієї проблеми.

Чорнобильці Борівщини до першого заступника голови Борівської РДА прийшли на «гарячу лінію», щоб з’ясувати, коли вони отримають виплату щомісячної допомоги на харчування за червень. Володимир Могильов зв’язався по телефону з начальником управління праці та соціального захисту населення Борівської РДА Оксаною Гаморою, і вона повідомила, що кошти на харчування  чорнобильці отримають до кінця цього тижня.

 Найактивнішим учасником всіх «гарячих ліній» є Олексій Макєєв із смт. Борова. Він неодноразово телефонував, щоб подякувати за плідну працю  керівництву райдержадміністрації, керівникам управлінь, організацій району. Цього разу чоловік теж звернувся до Володимира Могильова зі словами подяки за роботу, з побажаннями успіху на професійній ниві.

Тетяна ГУНЬКО.