24 липня 2013 року відбулася ХХХV сесія районної ради VІ скликання

Службове житло -  за умови укладення контракту на 10 років

24 липня  2013  року відбулася ХХХV сесія районної ради VІ скликання.

 Зміни до бюджету

 Депутати районної ради прийняли зміни та доповнення до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ  скликання від 26 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік». Згідно зі змінами, проведено перерозподіл коштів  районного бюджету в межах затверджених обсягів по Борівському районному  центру со-ціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді та по управлінню праці та со-ціального захисту населення Борівської райдержадміністрації.

За І півріччя 2013 року виконано доходну частину районного бюджету на 115,4%, що дало можливість додатково отримати в районний бюджет 398,1 тис.грн. та відповідно до  пункту 7 статті  78 Бюджетного кодексу України внести наступні зміни до рішення про місцевий бюджет:

  - по Борівському районному центру со-ціальних служб для сім’ї, дітей та молоді збільшені асигнування на заробітну плату з нарахуваннями  на  суму 10000 грн.;

  - по Борівській ра-йонній раді збільшені асигнування на теплопостачання на суму 3900 грн.;

  - по Борівській центральній районній лікарні збільшено асигнування для придбання запчастин на автомобілі в сумі 15000 грн., для оплати послуг за ліцензію на рентген-кабінет в сумі 2000 грн., для оплати водопостачання та водовідведення в сумі 81750 грн., для ви-плати пенсій  і допомог в сумі 18550 грн.;

  - по відділу культури і туризму Борівської райдержадміністрації збільшені асигнування на заробітну плату з нарахуваннями по бібліотеках в сумі 18100 грн., по будинках культури в сумі 38700 грн., по школі естетичного виховання дітей - 35200 грн. та по інших культурно-освітніх закладах в сумі 13500 грн.

  На виконання Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Борівському району на 2013-2015 роки  районному Будинку культури виділені кошти в   сумі 30000 грн.

Борівській центральній районній лікарні  за рахунок вільного залишку бю-джетних коштів по загальному фонду станом на 01.01.2013 року виділені кошти в сумі 831891 грн. на заробітну плату з нарахуваннями.

 Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської райдержадміністрації  з нерозподілених видатків районного бюджету на заробітну плату з нарахуваннями виділено додаткові кошти в сумі 38500 грн.

Затверджено програму по забезпеченню службовим житлом

   За останні роки в Борівському районі значно погіршилась ситуація забезпеченості медичної галузі лікарськими кадрами. Однією з причин відмови лікарів працювати в Боровій є відсутність житла.  З цієї ж причини в Борівський район неохоче їдуть на роботу  працівники прокуратури, міліції, освіти. З метою вирішення питання забезпечення району кваліфікованими спеціалістами культури, охорони здоров’я, педагогічними кадрами та правоохоронних органів, районна рада за-твердила районну  Програму  по забезпеченню службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району на 2013-2018 роки. Відповідно до Програми, житло надаватиметься працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, правоохоронних органів та іншим спеціалістам району за умови, якщо вони  уклали контракт праці на термін не менше 10 років.    

Після 10 років роботи у відповідному медичному закладі охорони здоров’я, навчальному закладі, закладі культури чи правоохоронних органах житло спеціалістам може бути передано у власність безкоштовно. У разі дострокового розірвання контракту з ініціативи спеціаліста вищезгаданих галузей без поважних причин він має повернути одержане житло або компенсувати його вартість. Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету, селищної, сільських рад та інших джерел, не заборонених законодавством.      

Створено новий комунальний заклад охорони здоров`я

 Розглянувши клопотання Борівської  районної державної адміністрації, за поданням Борівської центральної районної лікарні з метою здійснення  структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, забезпечення доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальних громад сіл, селища Борівського району, районна рада прийняла рішення про створення комунального закладу  охорони здоров’я Борівської районної ради „Борівський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги” (КЗОЗ). На сесії затвердили Статут новоствореного комунального закладу,        його  структуру, головним лікарем призначили Павленко Наталію Олексіївну, з нею укладено контракт на п’ять років. 

     Звернення  депутатів 

 На сесії районної ради також було схвалено тексти звернень депутатів Борівської районної ради, які будуть направлені директору Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації Овсяннікову С.І., щодо виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення  та управлінню агропромислового розвитку Борівської районної державної адміністрації на погашення заборгованості за спожите тепло в 2010-2013 роках; начальнику ГУ МВС України в Харківській області, генерал-майору міліції Демченку О.М. щодо виділення коштів Борівському РВ ГУ МВС України в Харківській області на погашення заборгованості за спожите тепло в 2013 році.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "24 липня 2013 року відбулася ХХХV сесія районної ради VІ скликання"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами