Авторское, Общество

Знову діє яхт-клуб

Знову діє яхт-клубУ 80-х роках на Борівщині був досить популярним парусний спорт. Працював яхт-клуб, який на той час очолювала улюблена в свою справу людина, - Костянтин Биков. Він навчав майстерності керування різного класу яхтами підростаюче покоління, організовував походи, змагання юних яхтсменів.

З часом діяльність яхт-клубу припинилася, на те були різні причини, основна з яких - нестача коштів на його утримання. Колишні юні яхтсмени стали дорослими, більшість з них так і залишилися відданими парусному спорту, збудували власні яхти, постійно спілкувалися та проводили змагання з куп`янськими колегами.

А два роки тому виникла ідея відновити яхт-клуб у Боровій. Тепер у нас діє офіційно зареєстрована громадська організація «Борівський яхт-клуб». На чолі її став Олександр Горбачов. В команді з ним - Віктор та Олександр Харченки, Володимир та Сергій Гладкови, Геннадій Ковзало, Володимир Лошак, Тарас Мороз та інші.

Зараз на воді 5 яхт. Дві ще будуються. Є свій статут, на березі Червонооскільської водойми в районі колишнього яхт-клубу, облаштована невеличка територія з відповідними атрибутами.

Потурбувалися яхтсмени і про, так званий «піонерський» пляж, де відпочивають як діти з оздоровчого табору «Орлятко», так і багато борівчан та гостей району. Відгукнулися на прохання директора табору Бориса Дзюби і викосили та прибрали з води очерет, водорості, значно розширили територію для купання.

Для всіх діток, які були цього літа в таборі, подарували незабутні прогулянки під парусами по Червонооскільській водоймі.

Громадська організація «Борівський яхт-клуб» у свої ряди приймає всіх бажаючих любителів парусного спорту та здорового способу життя, але для цього слід пройти кандидатський стаж.

Любов Мухіна.