Авторское, Общество

Жодне питання не залишилось без уваги

Жодне питання не залишилось без увагиМинулої п`ятниці голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян. Одним з перших до нього звернувся житель Борової В.І. Шаховський, який підняв питання утворення в Боровій прибудинкових та вуличних комітетів. Обговоривши проблему, керівник району дав доручення селищному голові Олександру Тертишному вивчити і вирішити цю проблему.

Як повідомив редакції Олександр Володимирович, у Борівській селищній раді вже проведено нараду за участю депутатів, представників ГО «Суспільна служба України». Але питання з порядку денного не знімається. На сьогодні важливо знайти контакт з громадою через створення органів самоорганізації населення, - сказав Олександр Володимирович.

* * *

У «Трудовій славі» за 25 липня був надрукований матеріал під заголовком «Далі свого носа не бачать». До нього були поміщені фото забур`яненого дитячого майданчика, розташованого біля будинків 9 та 10, що в районі 14 кварталу Борової. Вранці, того ж дня, на прийомі в голови Борівської райдержадміністрації Віктор Шаховський сказав, що декілька днів тому розпочав самостійно виривати амброзію на цьому майданчику, а на 26 липня організовується суботник з прибирання прилеглої до названих будинків території. Щоб вивезти сміття, Віктор Іванович попрохав Віталія Олексійовича сприяти наданню транспорту. Питання вирішено. Машина надана.

Минулої суботи майданчик очищено від бур`яну. Крім Віктора Шаховського та Сергія Голубіна, посильну участь у прибиранні взяли сім`ї: Павленко, Рівчак, Перепелиця, Вітченко. А в понеділок Віктор Шаховський практично сам завантажив сміття на пригнаний для вивезення транспорт. (На фото: такий вигляд має сьогодні прибраний від бур`яну дитячий майданчик).

* * *

На прийомі в голови РДА також побували: Володимир Нетименко, житель смт Борова, поставив питання відновлення водопостачання в його домоволодінні; Світлана Синиська, жителька с. Гороховатка (надання матеріальної допомоги на лікування); Тетяна Танчук , жителька смт Борова (про надання направлення для її онука на навчання до ВУЗу); Володимр Ільчишин, житель с. Лозова (питання проведення поточного ремонту частини дороги від с. Лозова до тракторної бригади; Наталія Тугай, жителька с. Богуславка (щодо ремонту системи опалення в Богуславській ЗОШ I-III ступенів); Іван Шинкаренко, житель смт Борова (щодо облаштування громадських туалетів на території смт Борова).

По кожному питанню голова райдержадміністрації дав доручення відповідним керівникам та службам.

Щодо проблеми облаштування туалету в райцентрі, то голова РДА наголосив, що вона і раніше піднімалася під час зустрічей з населенням і повинна бути терміново вирішена. Вже зроблено перші кроки, обговорено шляхи розв`язання питання з підприємцями, що торгують на ринку.

З ними планується також укладати договори на вивезення сміття зі встановлених контейнерів.

Підсумовуючи, скажу, що голова райдержадміністрації не залишає без уваги жодну, навіть найменшу, проблему. Він кожному допоможе, піде назустріч. Це - один з пріоритетів стилю його керівництва.

Любов Мухіна.