Авторское, Общество

Подарунок дітям

Подарунок дітямЗагальновідомо, що активні ігри на свіжому повітрі зміцнюють організм дітей і позитивно впливають на їх розвиток. Але при цьому вкрай важливо, щоб маленькі бешкетники мали спеціально облаштовані місця, де вони зможуть цікаво та безпечно використати свій вільний час. Наші діти не повинні відчувати будь-які незручності через складну суспільно-політичну ситуацію в країні. І дорослі зобов’язані дати їм можливість спокійно вчитися, гратися, розвиватися. У країні під назвою «Дитинство» повинні бути тільки сонце, усмішки і сміх.

Тож така подія, як відкриття ще одного ігрового майданчика, цього разу у Підвисокому, не пройшла поза увагою районки. Тим паче, що це був подарунок від благодійного фонду «Соціальний Рух Поваги» під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука.

На сході громадян сільради попередньо було обговорено місце розташування майданчика.

Коли у середу привезли все необхідне обладнання, вже наступного дня і дорослі, і діти прийшли, щоб встановити гойдалки та інше. Приємно було спостерігати, як сельчани дружно взялися до роботи і вже до вечора майданчик був підготовлений до урочистого відкриття.

І ось, нарешті, настав день, який з таким нетерпінням чекали всі юні жителі Підвисокого. На свято урочистого відкриття ігрового майданчика зійшлися всі небайдужі жителі села, сільський голова Анатолій Чорний, голова РДА Віталій Кіян, заступник голови РДА Сергій Шутько, керівники сільгосппідприємств: Іван Крилевський, Джанібек Мнацаканян, Валерій Шевченко (вони надали фінансову допомогу) і гості – помічник народного депутата В’ячеслав Сердюк, представник Південної залізниці Володимир Косімов.

Слід сказати, що відкриття майданчика було не тільки урочистим, а й дійсно святковим. Присутніх розважили весела музика та виступи юних обдарувань села. Виступаючи на святі, батьки дітей щиро дякували Віктору Остапчуку за такий необхідний для села подарунок.

Як стверджують мами, які проживають у Підвисокому, тепер, щойно прокинувшись, їх діти відразу ж хочуть бігти гратися на майданчик.

У центрі Підвисокого цілий день лунає щасливий дитячий сміх, задоволені і діти, і їх батьки.

Олена Колеснікова.