Авторское, Безопасность

Обережно: Діти на дорозі

Перед початком літніх канікул з метою попередження дитячого травматизму співробітниками ВДАІ з обслуговування Борівського району ГУМВС України в Харківській області проведені зустрічі в дошкільних та шкільних закладах району. Дітям розповідали правила поведінки на дорогах, а також про недопущення керування транспортними засобами без відповідних документів.

Головна мета зустрічей - посилення профілактичної роботи серед школярів, зменшення випадків дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

Але кількість дорожньо-транспортних пригод, що трапляються за участю дітей під час порушення ними правил дорожнього руху, не зменшується.

З настанням літа багато батьків купують своїм дітям скутери, але їздити на них вони не навчені, виїжджають на дорогу, вчиняють ДТП, самі травмуються, травмують інших. Тому співробітники ВДАІ наголошують на необхідності проходження відповідних курсів по вивченню правил дорожнього руху, щоб отримати документи на право керування мототранспортом. Кататися на скутері слід лише у відповідному обладнанні: мати шолом, нарукавники, щоб запобігти травмуванню.

Віталій Золотоверхий, інспектор АП ВДАІ з обслуговування Борівського району.