Общество

Приємний шопінг

Приємний    шопінг

tor1Щоб створити собі чудовий настрій, потрібно купити якусь гарну річ, як кажуть, зайнятися  шопінгом. Жінкам, звичайно, дуже подобається нова косметика, дітям – іграшки чи набір для малювання,  чоловікам – одеколон або стильний набір для гоління. Усе це є у магазині «Нафаня», що розташований у центрі Борової. Тут є корисні речі  для всієї родини – красивий посуд, різноманітні миючі засоби, господарчі товари. Усього асортименту  й не перерахувати.

Найголовніше, що вас очікуватиме під час  візиту до магазину, – приємні посмішки продавців. Працюють тут   Ольга Куриленко, Олена Мустафаєва, Ірина Бурлачка, Олена Колесник. Гадаю, що багато людей погодяться, що в цьому магазині дуже приємно робити покупки, адже  продавці  тут  чемні, комунікабельні, завжди порадять у виборі товару. А ще дуже подобається дивитися на красиво розкладені речі, вони так і приваблюють погляд. Відчуваєш себе великою дитиною, якій хочеться придбати усе і відразу…

Звичайно ж, розумієш, що робота у продавців - не з легких,  необхідно швидко обслуговувати покупців, потрібно бути ще й  психологом, бо настрій у відвідувачів магазину може бути різним, треба  усно оперувати двозначними, а то й більше, числами. Погодьтеся, не кожному під силу виконувати стільки вимог одночасно. Тому  приємно відзначити, що у магазині «Нафаня» трудяться справжні професіонали своєї справи. Більшість із них закінчували свого часу Харківський кооперативний технікум та працювали спочатку у кооперації. Хоча не всі  мають освіту продавця, вони – на своєму місці. Доля іноді складається так, що люди змушені через скорочення на попередньому місці роботи спробувати свої сили в іншій сфері діяльності. Тим, мабуть, і цікаве наше земне життя, бо постійно навколо нас щось змінюється, і ми повинні  виявляти у себе нові здібності. Спілкуючись із продавцями, дізналася, що робота, хоч і не з легких,  приносить радість – це і спілкування з людьми, і позитивні емоції від того, що покупці залишають магазин задоволеними, і,  навіть, прояв творчості у оформленні вітрин – а це вже зі сфери роботи художника-оформлювача. Бачите, скільки вмінь треба мати, щоб бути продавцем!

Керує роботою магазину подружжя  Володимира та Ірини Виноградських. Розумієш, що ці люди теж докладають дуже багато зусиль, аби покупцям приємно було навідуватися до магазину. Колектив уже багато років не змінюється, а це значить, що для праці тут створені хороші умови, графік роботи задовільняє і продавців, і покупців. Постійно оновлюється асортимент товару, який користується попитом у населення. І, що приємно відзначити, у «Нафані» завжди багато покупців – це ознака добре налагодженої роботи…

        *          *          *

tor2А ми продовжуємо з вами, шановні читачі, свій шопінг. Що кидається в очі, коли проходиш повз якогось будиночку? Звичайно, красиві штори та тюль на вікнах. Вони є окрасою наших осель. А придбати цю красу можна в магазині «Уют». Тільки-но переступаєш поріг магазину,  немов опиняєшся у країні мрій. Зустріне вас завжди привітна продавець Тетяна  Синицька. Вона, мов чарівниця-фея, здатна створити покупцям гарний настрій доброю порадою. Кожного відвідувача уважно вислухає, запропонує найоптимальніший варіант з великого розмаїття товару. А вибір – звичайно, за вами, адже кожен обирає те, що йому підходить за смаком та  ціною. Ви зможете прикрасити свою оселю не тільки красивими шторами, а й коврами, доріжками, придбати оригінальний лінолеум та різноманітні промислові товари.

 Тетяна Миколаївна працює в магазині «Уют» більше чотирьох років. Вона розповідає: «Мені дуже подобається тут працювати. Найбільше, мабуть, радує те, що постійно спілкуєшся з людьми. Приємно бачити, що відвідувачі йдуть додому із гарним настроєм, адже, прикрашаючи свої домівки, люди почуваються щасливими. Робота у мене не з легких, але я люблю свою професію.» 

Тож у честь вашого професійного свята, прийміть, шановні працівники торгівлі, щирі привітання та побажання міцного здоров’я, нехай все ваше життя буде сповнене радості, веселощів, посмішок і щастя!

Тетяна КОЛЕСНІК.

 Какими бы приятными не были покупки, но десятилетиями они вряд ли смогут радовать. А вот сад вокруг своего дома будет радовать вас каждый год и много лет. Как обустроить уголок идилии и живой природы расскажет сайт "СадДома": описание различных фруктовых, декоративных лиственных и хвойных деревьев, различных кустов, советы по уходу за ними, примеры оригинального дизайна сада, рекомендации и приемы при создании искусственных водоемов или фонтанов.