Спорт

Олімпійське літо в «Орлятку»

Олімпійське літо в «Орлятку»

E7bG5ZmBAcAПід час ІІ зміни в ПЗОВ «Орлятко» пройшли спортивні змагання, присвячені «Олімпійському літу». До програми цього заходу були включені такі види спорту: шашки, шахи, настільний теніс, бадмінтон, піонербол, волейбол та спортивно-розважальна естафета «Вогонь, вода та мідні труби».

В усіх видах змагань точилася напружена, але дружня боротьба. Звісно, всі стати переможцями не змогли, але, як відомо, головне – не перемога, а участь!

У змаганнях з шашок перше місце посів першорозрядник з цього виду спорту Курохтін Марк, третє - наймолодший учасник цих змагань Сватовський Назар. У шахістів два призових місця посіли дівчата: третє місце – Крамаренко Поліна, друге – Новикова Леона. Гросмейстером виявився Літвінов Дмитро, який, відповідно, посів перше місце.

Змагання з піонерболу проходили у дітей 3-6 загонів. У протистоянні п’ятого та шостого загону сильнішими виявилися діти п’ятого загону: 2-0 за партіями. Перший і другий загони в піонербол не грали, адже для них проходили змагання з волейболу. У напруженій боротьбі виграли найстарші діти з 1 загону, але в обох партіях спортсмени з другого загону були дуже близькі до перемоги. Спортивно-розважальна естафета «Вогонь, вода і мідні труби» стала незабутньою для всіх дітей, адже практично кожна дитина хотіла ще раз пройти цю дистанцію із цікавими перешкодами. Найшвидше дистанцію подолав третій загін.

Найкращі спортсмени були відзначені грамотами, медалями від районної державної адміністрації та солодкими призами. Тому з впевненістю можна ствер-джувати, що «Олімпійське літо» у «Орлятко» діти запам’ятають надовго.

Валерій Малашик.

Головний спеціаліст сектору у справах сім`ї, молоді та спорту РДА.

 Олексій Калінін.

Спортінструктор ПЗОВ «Орлятко».