Официально

Основні причини аварійності на автошляхах Борівського району в І півріччі 2012 року

Основні причини аварійності на автошляхах  Борівського району  в І півріччі 2012 року

Порівнюючи поточний перiод з аналогiчним перiодом попереднього року, слiд зазначити, що кількість дорожньо-транспортних пригод збiльшилася на 41,6% або на 5 випадкiв. Разом з тим, на 42,8% більше  скоєно автопригод із постраждалими.

Поширеними видами автопригод залишається зіткнення-3, наїзд на перешкоду-4, перевертання-4, що загалом складає 64,7% вiд всiх дорожньо-транспортних пригод. Вiдносно травматизму - найбiльш значущими є наїзд на велосипедистів-3, наїзд на перешкоду-3, зіткнення-1,  якi в сумi складають 63% вiд усiх травматичних випадкiв.

Основними причинами автопригод, що були скоєні протягом звітного періоду, є перевищення безпечної швидкості руху-6, керування  у стані алкогольного сп`яніння-3, виїзд на смугу зустрічного руху-1, дистанція-1, технічна несправність-1.

Враховуючи причини скоєння ДТП, робота працівників ДАІ  була направлена на їх попередження  та здійснення профілактичних заходів. Так, у поточному році було виявлено 123 порушення Правил дорожнього руху  України. З них: керування у нетверезому стані - 26;    порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; створення аварійної ситуації-1, керування з тех-нічними несправностями-2,порушення вимог дорожніх знаків та розмітки-21,  порушення правил пішоходами-5, керування без посвідчення водія-13.

Було переглянуто діючу дислокацію маршрутів патрулювання. У вихідні та святкові дні  для проведення профілактики порушень Правил дорожнього руху задіюється максимальна кількість особового складу підрозділу ДАІ, ПС  та інші працівники міліції. 

Під час літнього сезону проводиться роз’яснювальна робота з водіями транспорту, які прибувають на відпочинок до Червонооскільського водоймища щодо недопущення порушень ПДР.

Проведено ряд цільових заходів та профілактичних операцій:  «Швидкість», «Увага: діти на дорозі!», «Автобус», «Нічне місто», «Безпека руху – це життя», Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.         

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод на пасажирському транспорті ВДАІ Борівського РВ  у першому півріччі було здійснено 3 перевірки ВАТ «Оскіл», перевірено  25 автобусів, з яких з технічними несправностями був 1 автобус. Всього за період проведення профілактичних заходів виявлено 2 порушення Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів під час перевезення пасажирів.      

За порушення вимог Закону України “Про дорожній рух” складено 1 адміністративний протокол у відношенні  посадової особи автогосподарства, яке здійснює перевезення пасажирів, видано 4 приписи ДАІ для усунення недоліків, що впливають на безпеку дорожнього руху; складено 14 адміністративних протоколів у відношенні  посадових осіб дорожніх, комунальних та залізничних організацій району, видано 16 приписів ДАІ на усунення недоліків, що впливають на безпеку дорожнього руху.

Сергій КАЛЮГА.

Начальник ВДАІ Борівського РВ ГУМВС

України в Харківській області.