Общество

«Орлятко» приймає незвичайних гостей. Липень 2012 р.

«Орлятко» приймає незвичайних гостей

orl22 липня  позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Орлятко» відчинив свої двері для незвичайних гостей -  волонтерів Корпусу Миру США і студентів із різних куточків України. З головою районної ради Євгеном Жуком і депутатом обласної ради Сергієм Федченком ми відвідали табір,  щоб дізнатися, як почуваються гості на Борівщині.

В очі одразу кинувся незвичний одяг учасників табору - в ньому вони були схожі на римлян. Потім нам пояснили, що головна тема їхнього табору - історія Римської імперії. Кажуть, якщо людина не знає історію, вона не має   майбутнього. Тож усі учасники протягом тижня намагатимуться якомога більше дізнатися цікавих історичних фактів, братимуть участь у різних дебатах, пропагандах, і навіть готуватимуть їжу за стародавніми рецептами, щоб поринути в атмосферу минулих віків.

-Добре знаючи історію, можна вплинути на майбутнє, - говорить Аліна - учасниця і помічниця організаторів табору. Цього року вдруге організовано табір, у якому і волонтери, і студенти вчаться ораторському мистецтву, розвивати свої лідерські якості, працювати в команді. Для студентів - це гарна нагода поглибити знання англійської мови, для волонтерів - поспілкуватися, дізнатися більше про країну, в якій вони живуть і працюють на даний час. У минулому році такий табір було організовано в Херсонській області, ми вивчали історію Древньої Греції. Це було настільки цікаво й вражаюче, що в цьому році доклали всіх зусиль, щоб табір знову працював.

-Я згоден із Аліною щодо того, якщо ми знатимемо історію, ми зможемо робити висновки на майбутнє, - приєднався до розмови Олександр із м. Полтава. - Я теж був учасником табору  в минулому році, і радий, що зміг узяти участь у цьому таборі. Крім того, що ми отримуємо цінний досвід і знання з історії, ми добре відпочиваємо, займаємося спортом, ходимо купатися на річку. Насолоджуємося красивою природою, чистим повітрям Борівщини. 

Поділилася своїми враженнями Людмила, яка приїхала з м. Рівне:

- А я вперше в такому таборі. Мета мого приїзду - отримати ґрунтовніші знання англійської мови. Я багато подорожую, була в Греції, Італії, Німеччині, Швеції, навчалася в Литві. Знання іноземних мов (німецької, литовської, грецької, англійської)  допомагає мені спілкуватися, під час подорожі в різні країни почуватися більш упевнено.

Радий зустрічі і спілкуванню зі своїми земляками волонтер Корпусу Миру США Блейклі Нефф, який вже більше року працює й живе в Боровій:

- Дуже добре, що табір організовано в Борівському районі. Мені тут дуже подобається, і хотілося, щоб і мої земляки побачили цю красу природи, познайомилися з місцевими мешканцями, покуштували українські страви. Для багатьох американців національна кухня України є дещо незвичною, але харчуванням всі задоволені. Взагалі все в таборі на високому рівні, за це велика подяка і організаторам табору, і всім працівникам ПЗОВ «Орлятко». 

Тетяна ГУНЬКО. 

 Кое-кто любит проводить время в лагерях или пансионатах, а кто-то отдаст предпочтение более индивидуальному и персональзированному отдыху. Но каждый под себя может выбрать горящие туры со скидкой от skidochnik.com.ua: экскурсионные туры в "Украинской Швейцарии", отдых в пансионатах на Азовском море, индивидуальные номера в отелях Карпат, эксклюзивный тур для влюбленных и любящих Париж-Люксембург-Амстердам, отдых на двоих в оздоровительном комплексе на Черном море и многое другое со скидками от 25 до 90%!