Поздравления

28 липня – День хрещення Київської Русі 2013

28 липня – День хрещення Київської Русі

Хрещення РусіДорогі земляки!

Щиросердно вітаю з 1025- річчям Хрещення Київської Русі!

Значення процесу християнізації неможливо переоцінити, адже саме він визначив напрям розвитку  Київської Русі, відкривши нову епоху її історії та  заклавши міцний фундамент державотворення на українських землях.

Із розповсюдженням християнства пов'язано становлення писемності та книговидання, розвиток архітектури, культури. Головне, що хрещення князем Володимиром Святославовичем киян у річці Почайні у 988 році стало  поштовхом для  утвердження загальнолюдських цінностей та норм моралі, які є основою життя слов’янських народів і сьогодні. А християнська віра вже понад тисячу років дає сили для утвердження ідеалів добра і справедливості у суспільстві.

Тож хай урочистий ювілей знаменної для кожного з нас події – 1025-річчя Хрещення Київської Русі – стане джерелом єднання, порозуміння, внутрішнього відро-дження та духовного піднесення нації. У цей світлий день щиро зичу всім добра та радості в житті!

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.

 Вітаємо всіх жителів Борівщини  з Днем Хрещення Київської Русі-України!

Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти та зберегти свою неповторність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Пишаємося своєю багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її.

У цей святковий день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

 З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

 Євген ЖУК. Голова районної ради.