Авторское, Официально

Встановлено єдину ціну

Минулого тижня в районній державній адміністрації за участю голови РДА Віталія Кіяна та в. о. начальника управління агропромислового розвитку Володимира Кавуна відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо ходу збиральної компанії.

Також було проведено засідання ради сільськогосподарських товаровиробників Борівського району, вирішено встановити єдину рекомендовану ціну на зерно озимої пшениці та ячменю в розмірі 2000 грн. за 1 тонну для розрахунків за оренду земельних та майнових паїв у 2014 році.

Обговорили проблеми села

Борівський район з робочою поїздкою відвідав директор департаменту агропромислового комплексу Харківської обласної державної адміністрації Б.В.Данилів та його заступник О.В.Сорочинський, ознайомились з роботою районного управління агропромислового розвитку, оглянули матеріально-технічну базу управління, штатний розпис, якісний склад працівників управління АПР.

Також вони зустрілися з головою РДА Віталієм Кіяном, щоб обговорити питання проведення жнив у 2014 році, проблеми та перспективи розвитку сільськогосподарської галузі в Борівському районі.

Всі разом відвідали фермерське господарство «Моноліт», поспілкувалися з керівником підприємства Сергієм Супруном.

Обговорили перспективи розвитку тваринницької галузі в господарстві на найближчий період та розглянули проблеми щодо вирішення земельних питань, що на сьогодні є актуальними.