Авторское, Официально

У райдержадміністрації

Голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян провів розширену апаратну нараду. Розглянуто питання «Про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року»; «Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур в Борівському районі»; «Про призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги».

Бюджет

Доповідач, начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко, проінформувала, що зведений план по доходах загального фонду за січень – червень 2014 року виконаний на 96,9% при плані 35856,4 тис. грн., фактично в місцеві бюджети надійшло 34739,7 тис. грн.

Власних доходів за цей період в місцеві бюджети району надійшло 6511,1 тис. грн., що становить 107,0%. До районного бюджету - 3329,2 тис. грн., що становить 106,3% до передбачених бюджетом.

Крім Піско-Радьківської та Гороховатської сільрад, всі справилися з завданнями по наповненню сільських бюджетів.

Жнива

В.о начальника управління агропромислового розвитку доповів, що збирання ранніх зернових та зернобобових культур наближається до завершення. Одними із перших цю роботу завершили СТОВ «Шийківське», «СТОВ «Добробут плюс», СТОВ а\ф «Новий шлях».

Станом на 23.07.2014 р. скошено та обмолочено 15968 га, намолочено 65469 тонн ранніх зернових та зернобобових культур, середня урожайність складає 41 ц\га.

Озиму пшеницю зібрано на 14058 га, намолочено 59044 тонни при середній урожайності 42 ц\га. Найвища урожайність в СТОВ а\ф «Новий шлях» 54, СТОВ «Шийківське» 50, ФГ «Кириченко» 50, ПСП «Світанок» 52, ФГ «Слобода» 51 ц\га.

Майже половина отриманого зерна є продовольчим, що дасть змогу господарствам отримувати більшу ціну від його реалізації.

***

На апаратній нараді розглянуто також питання про призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги. Докладно про порядок надання цих компенсацій вже писалося на сторінках районки.