Авторское, Общество

«Творча слобожанщина»

«Творча слобожанщина»Спорт — це не лише здоров’я, а й виховання впевненості у собі, цілеспрямованості й здорового честолюбства.

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко» 14-го липня відбулася дитяча спартакіада в рамках проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Остапчука.

На жаль, через погодні умови не вдалося провести заплановані змагання з пляжного футболу та командні естафети. Діти змагалися виключно в особистій першості. Юні спортсмени виявляли найсильніших в наступних видах: шашки, шахи, бадмінтон і настільний теніс окремо серед хлопців та дівчат.

Майже кожен відпочиваючий хотів взяти участь, тому учасників було досить-таки багато – 30 чоловік (всього відпочивало в таборі 56 дітей). Але в спорті зазвичай бувають переможці і переможені. Призерами в шахах стали: Єрмолов Віктор (третє місце), Чернявська Дар’я (друге), Шутько Богдан (перше місце). Найцікавішим виявився той факт, що брали участь у цьому виді спорту наймолодші відпочиваючі з другого та третього загонів. У змаганнях з шашок 3-тє місце посіла Крамаренко Поліна, 2-ге – Бухало Оля, а переможцем став Кривошеєв Владислав. Переможниця у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат, Парафієнко Влада, забажала ще й позмагатися з хлопцями, де вона змогла посісти 3-тє місце, поступившись лише Робейко Станіславу (2-ге місце), та абсолютному переможцю змагань – Волкову Віталію. Найбільше учасників виявилося в змаганнях з бадмінтону, де до фіналу потрапили сестри Аліна та Лілія Любі, які на шляху змагань впевнено перемагали своїх суперників. Фінал був видовищним: в запеклій боротьбі все-таки перемогла Аліна, відповідно у Лілії – 2-га сходинка п’єдесталу, 3-тє місце посіла Грабар Карина.

Після завершення змагань усі учасники отримали пам’ятні подарунки та солодкі призи від народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука. На урочистому закритті зміни 15-го липня призери змагань отримали грамоти та солодкі подарунки. Діти були дуже вдячні Віктору Миколайовичу за надані призи.

Олексій Калінін, інструктор з фізичної культури.