Безопасность

Підсумки оперативної діяльності Борівського РВ ГУ МВС України

Підсумки оперативної діяльності

В Борівському РВ ГУ МВС України в Харківській області відбулася нарада, на якій були присутні керівництво ГУМВС України Харківської області, прокурор Борівського району Коробов А.М., керівництво та особовий склад райвідділу. Метою наради було підведення підсумків роботи основної діяльності за 1 півріччя 2011 року підрозділами Борівського РВ та поставлення завдань на 2 півріччя 2011 року, активізація роботи щодо ефективності реагування та більш повного і якісного розгляду заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються.

За звітній період райвідділом було прийнято 564 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються, з яких порушено 157 кримінальних справ. Завдяки розробленим та здійсненим комплексам заходів з виявлення та взяття на облік криміногенних осіб, особливо тих, які зловживають алкоголем, систематично вчиняють правопорушення у побуті, допускають насильство в сім’ї, розкрито 68 тяжких та особливо тяжких видів злочинів. Запроваджувалась практика систематичного проведення оперативно-профілактичних відпрацювань населених пунктів Борівського району, що сприяло розкриттю ряду злочинів, пов’язаних з крадіжками. Перед правоохоронними органами особливо гостро стоїть питання щодо збереження цілісності державного та приватного майна - протягом І півріччя було розкрито 54 крадіжки.

Керівництво Борівського райвідділу постійно брало участь у нарадах, що проводились у Борівській райдержадміністрації, в засіданнях сесій Борівської районної ради, на яких обговорювались питання щодо виявлення та припинення на території району злочинів, пов’язаних з наркотичними речовинами. Таких фактів було встановлено 12, і лише завдяки добре спланованим діям оперативного блоку РВ в червні було розкрито 5 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Важливим питанням також є незаконний обіг зброї та вибухівки - за звітний період було виявлено 5 таких фактів, винні понесли відповідальність перед законом.

Особливу роль відіграє в діяльності Борівського РВ зв'язок з громадськістю, постійно проводяться зустрічі з сільськими головами та громадянами району з метою встановлення проблемних питань, що склалися на території обслуговування. Дільничними інспекторами міліції активізовано роботу щодо розкриття злочинів загальнокримінальної спрямованості легкої та середньої тяжкості, посилено нагляд за особами, у відношенні яких встановлено адміністративний нагляд, та людьми, які формально підпадають під дію Закону України «Про адміннагляд». Проводяться профілактичні заходи щодо встановлення та припинення вуличної злочинності. Було виявлено 4 факти хуліганства, за якими винні понесли кримінальну відповідальність.

Під час проведення профілактичних заходів на території Борівського району співробітниками райвідділу було притягнуто до адміністративної відповідальності 522 особи за різними статтями КУпАП.

З метою попередження та розкриття злочинів в молодіжному середовищі систематично організовувались заходи в навчальних закладах району та в неблагонадійних сім’ях, велася тісна співпраця з вчителями та викладачами закладів освіти, здійснювались виступи в засобах масової інформації. Було виявлено 4 злочини з участю неповнолітніх, до адміністративної відповідальності притягнуто 28 осіб, в основному, дорослі за неприйняття мір щодо виховання своїх дітей.

Євген ПУГАЧ.

Начальник штабу Борівського РВГУМВСУ в Харківській області.

Боровской район еженедельная газета