Авторское, Общество

Молимось за мир!

Молимось за мир!Минулої п`ятниці на Борівщині побували представники Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги». За сприяння та підтримки Борівської райдержадміністрації вони відвідали вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають на базі відпочинку «Шахтар», що розташована в мальовничому куточку Пісок-Радьківських.

Представники фонду привезли людям по 50 продуктових та санітарно-гігієнічних наборів. Я поцікавилася в переселенців як довго вони проживають на Борівщині, як облаштувалися, чи збираються повертатися додому.

Умовами проживання задоволені. Всі вдячні за гостинний прийом, за допомогу з боку районної влади та місцевого населення.

Жителі звільнених українською армією від терористів Слов`янська та Краматорська вже налаштовані скоро повернутись на батьківщину (це ті, у кого вціліло житло).

Є такі сім’ї, які взагалі приїхали без речей. Були на прогулянці, чи на роботі, коли їм телефонували і казали, що на їхньому даху зараз снайпери і краще додому вже не повертатися. Довелося просто тікати. Дехто від пострілів та вибухів прокидався серед ночі і теж тікав у безпечне місце.

Одна жіночка з Горлівки, плачучи, розповідала, що в рядах бойовиків воюють бандити, нелюди, для яких не варте людське життя, не говорячи вже про державні, моральні цінності.

…Побачене і почуте викликає страх, мимоволі на очах з’являються сльози. Неоголошена війна в країні триває. Хто ще півроку тому міг подумати, що жахливі картинки з підручників історії та розповіді бабусь про окупацію, вибухи, криваві смерті та вічних героїв оживуть. Молимось за мир, за рідну неньку Україну!

Любов Мухіна.