Авторское, Общество

Їх робота — комфорт та затишок в оселях

Їх робота — комфорт та затишок в оселяхМи давно звикли до побутових зручностей і часто не задумуємося над тим, яка величезна кількість людей створює нам побутовий комфорт. У розпалі літа — розпал ремонтів. Тепловики готуються до початку опалювального сезону 2014-2015 р.р. Борівське підприємство теплових мереж в основу своєї діяльності завжди ставило надійне й безперебійне забезпечення Борівщини необхідною кількістю теплової енергії для обігріву приміщень та гарячого водопостачання для задоволення потреб всіх груп споживачів.

Як тільки закінчився опалювальний сезон 2013-2014 р.р., на підприємстві був проведений детальний аналіз всієї роботи і на основі цього заплановано комплекс заходів з підготовки вже до наступного опалювального періоду. Підготовчий період до кожного нового опалювального сезону - найвідповідальніший етап у роботі будь-якого теплопостачального підприємства. Від того, наскільки професійно і якісно будуть виконані всі

підготовчі роботи, залежить тепло і затишок у будинках. Адже тепло в оселях - головна складова комфортності.

У план дій увійшли планові ремонти котлів та котельного обладнання; заміна ділянок тепломереж, що не пройшли гідравлічних випробувань; планові заміни ділянок теплових мереж згідно організаційно - технічних заходів. Разом з цим ведеться ремонт запірної арматури та теплових камер, що на сьогоднішній день виконано вже на 80 відсотків. Вже пройдено

третину підготовчої кампанії. Всі намічені планом роботи виконуються якісно та у встановлені терміни. На даний момент проведено шурфовку ділянок тепломереж для оцінки технічного стану трубопроводів. Закінчено ремонт ділянок тепломереж, що не пройшли гідравлічних випробувань в районі вулиці 14 кварталу та по вул. Миру біля територіального центру соціального обслуговування.

Зараз працівники підприємства активно працюють в центрі селища, біля Борівської ЗОШ №1, над плановою заміною ділянки тепломережі згідно організаційно-технічних заходів.

А після закінчення ремонту проведуть повторне гідравлічне випробування тепломережі. І якщо не буде розривів на ділянках, тепломережа - готова до опалювального сезону, якщо ні – будуть продовжені ремонтні роботи.

Незважаючи на те що, заплановане є досить дороговартісним, тепловики долають фінансові проблеми завдяки майстерності та чіткому керівництву директора підприємства Андрія Омельченка та злагодженій роботі професійної команди: слюсарів Андрія Фалька, Ігора Крюкова, зварювальника Сергія Іващенка, машиніста автокрану Віталія Погрібняка, екскаваторника Сергія Скоробача та інших. Саме ретельна підготовка мереж та поступове оновлення господарства є запорукою безперебійної роботи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Наталія Воротіленко.

На знімках: вгорі ліворуч: машиніст автокрану Віталій Погрібняк, внизу - зварювальник Сергій Іващенко; вгорі праворуч машиніст екскаватора Ігор Крюков, внизу - слюсар зі стажем Андрій Фалько та Володимир Лихацький.

teplo3 teplo4 teplo2