Общество

Подорожуючи країною казки

Подорожуючи країною казки

beriz1Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок з тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі виховательські руки, що з часом стають таким ж рідними, як і материнські. Дитячий садок перша пристань життєвої ріки, перші успіхи і перемоги, образи і прикрощі. І щоб у дітей про дитсадок були лише приємні спогади, ми вирішили створити з його території казкову країну.

Це була наша давня мрія, яка втілюється у життя. Звичайно ж, цьому передувала велика підготовча робота: спочатку передивилися в Інтернеті що ми можемо зробити своїми руками, які матеріали необхідні для цього і всі разом приступили до роботи.  

Ми розуміємо, що головна умова при оформленні ділянки в дитячому саду - безпека малюків. Виготовляючи предмети для майданчика, не залишали гострих кутів. І постаралися створити такий ігровий майданчик, на якому із великим задоволенням грають діти.

Тепер малюки мають можливість подорожувати до Африки, де ростуть пальми, гуляють жирафи, на північний полюс, щоб пограти з симпатичними  пінгвінчиками, покататися на автомобілі зі справжнім кермом, погодувати лебедів, полюбуватися куточком для туристів і помилуватися поросятами.

beriz2І все це стало можливим завдяки небайдужості багатьох людей, які вклали в ігровий майданчик часточку своєї душі. Це колектив дитсадка «Берізка» і батьки наших дітей, працівники Борівської дільниці газового господарства Юрій Безкровний, Віталій Стариков, Володимир Чуб, Олексій Талавиря і приватні підприємці селища, які допомогли матеріально. Адже окрім тих речей, які ми приносили з дому, необхідно було придбати фарбу, щоб розмалювати фасад дитсадка, пофарбувати вікна та деякі старі деталі ігрового майданчику.

Ольга БЕЗКРОВНА.

В.о. завідуючої дитячого садка «Берізка».