Общество

«Балаклійський хліб» змінив своє «обличчя»

«Балаклійський хліб» змінив своє «обличчя»

З продукцією торгової марки «Балаклійський хліб» жителі Борівського району знайомі вже більше року, асортимент хлібобулочних виробів, представлений цією маркою,  - широкий, тому багато людей  зробили вибір сорту хліба на свій смак.

І хоча кіоск, у якому продавалася продукція ТМ «Балаклійський хліб», був не дуже показний на вигляд, людей приваблювала сама продукція, з самого ранку  біля кіоску можна було побачити чергу. Вранці 11 липня на постійних покупців балаклійського хліба чекав сюрприз - двері ласкаво відчинив новий красивий магазин із яскравою вивіскою. На відкриття були за-прошені перший заступник голови Борівської райдержадміністрації Володимир Могильов і Борівський селищний голова Олександр Тертишний. Гостинно, із короваями, їх зустрів директор   ТОВ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство»  Субач Олександр Васильович.

Приємно відзначити, що в магазині змінилося не тільки «обличчя», а й значно розширився асортимент товару, в найближчих планах керівників - поставляти кондитерські вироби, молочну продукцію. Незмінними залишилися продавчині Гребенкіна  Наталія та Хохрякова Світлана  - завжди привітні, люб’язні.

Які переваги має ТМ «Балаклійський хліб», чим може привабити ця продукція покупців,  розповів директор ТОВ «БХПП» Субач Олександр Васильович:

 - Балаклійський хлібозавод (ТМ «Балаклійській хліб») заснований в 1934 році і на сьогоднішній день є одним із небагатьох підприємств в Україні, які зберегли традиційну рецептуру виробництва високо-якісних хлібобулочних виробів з використанням виключно натуральних інгредієнтів. Хлібозавод входить до агропромислового холдингу, що дозволяє виробляти продукцію із самостійно вирощеного зерна і високоякісного борошна. До складу заводу входить хлібобулочний і кондитерський цех. За забезпеченням належної якості продукції, що випускається на Балаклійському хлібозаводі, стежить акредитована лабораторія. На сьогоднішній день завод виробляє близько 100 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів. В асортименті підприємства – і «класика» радянських часів («цеглинки», житній хліб, калачі, булки), і новинки (заварні сорти хліба, хліб із родзинками, сиром, кропом, насінням кунжуту, льону тощо). На заводі можуть виготовити на замовлення здобу (короваї, пироги) і кондитерські вироби (різноманітні тістечка, круасани, рулети, торти, печиво). Технологи хлібозаводу постійно працюють над розширенням ассортименту  з метою максимального задоволення запитів споживачів продукції. Підприємство має власну роздрібну мережу, яка обслуговує понад 38 населених пунктів, також продукцію цього підприємства можно придбати в Харкові, Змійові, Барвенкові, Первомайську.

Тетяна ГУНЬКО.