Спорт

Малі олімпійські ігри. Липень 2012 р.

Малі олімпійські ігри

igriНещодавно у Харкові відбулося урочисте нагородження переможців щорічних обласних змагань «Малі олімпійські ігри -  Діти Харківщини».

У цих урочистостях брала участь і команда Борівської ЗОШ №1, яка серед учнів 7-8 класів посіла почесне друге місце. На жаль, не всі члени команди змогли взяти участь у нагородженні, але все одно нагороди дістануться всім.

З вітаннями та поздоровленнями до дітей звернулися начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної держадміністрації Д.І. Перепелиця, начальник Головного управління освіти і науки ОДА Р.В.Шаповал та заступник голови ОДА Є.Є.Савін. Вони вручили дітям медалі, керівникам – тренерам пам’ятні знаки, а командам переможницям ще й сертифікати на оздоровлення в дитячі табори м. Скадовськ та побажали здобувати нових звершень у спорті, навчанні і в житті. Також перед дітьми виступив почесний громадянин м.Харків, член Харківського відділення національного олімпійського комітету України, дворазовий олімпійський чемпіон з волейболу Ю. Поярков. У свою чергу, він також побажав юним спортсменам досягати своєї мети і висловив надію на те, що із присутніх у залі буде виховано не одного майбутнього олімпійського чемпіона.

Черговий спортивний сезон закінчено. Попереду нові старти і, маємо надію,  - нові перемоги. Від імені всієї команди хочеться висловити велику подяку батькам дітей, Могильовій Н.І., а також Сосновик Н.М. (ф/г «Зібог»), Устименку В.В. (СТОВ «Шийківське»), які надали фінансову допомогу, щоб поїздка в м. Харків відбулася, і побажати їм здоров’я, успіхів у роботі та всього найкращого.

Мизюк В.А.

Гамора Ю.В.

  

 Любую спортивную игру сделает более захватывающей и веселой хорошая музыка. Чтобы не терять времени зря, доверься выбору профессионалов - слушать начинай круглосуточно радио онлайн! Радио 101.ру Онлайн - это больше полторы сотни музыкальных каналов различных направлений, жанров, диджеев, с треками и песнями со всех уголков мира.