Общество

У Піско-Радьківському ДНЗ нові вікна

У Піско-Радьківському ДНЗ нові вікна

mrgУ цьому році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова запроваджено обласний  конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад. На конкурс було  подано 348 заявок майже з усіх районів та міст області.

Метою обласного конкурсу міні-проектів є сприяння територіальним громадам сіл, селищ міст Харківської області у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру. За умовами конкурсу  міні-проекти мають бути реалізовані у липні-листопаді 2012 року.

За ініціативи голови Борівської районної ради Євгена Жука від Борівського району в конкурсі взяли участь 10 громад усіх сільських і селищної рад, а перемогли 2 - Піско-Радьківська і Підвисочанська.  Виконавши всі умови конкурсу, 11 липня вже святкували встановлення металопластикових вікон у Піско-Радьківському дитячому навчальному закладі. Завдяки активності сільського голови Віри Соловйової, громади сільської ради вдалося швидко зібрати необхідні кошти - 2 тисячі грн., 18 тис. грн. отримали з обласної ради. Раділи в цей день і батьки, і діти, і працівники Піско-Радьківського ДНЗ: тепер у приміщенні взимку буде набагато тепліше. Заклад відвідує 72 дитини віком від 2-х до 7-и років, тому й завідуюча дитячим садочком Валентина Шерстюк, і сільський голова Віра Соловйова намагаються створити в ДНЗ  всі умови для того, щоб дітям тут було добре. Нещодавно на ігровому майданчику зробили ремонт - підремонтували, пофарбували в яскраві кольори гойдалки. Заміна старих вікон на металопластикові - це один із кроків до поліпшення умов для вихованців. Наступним планується  заміна опалювального котла. Для здійснення цього задуму громадська організація  Пісок-Радьківських подала заявку на участь у проекті ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду 2».

 Гарний подарунок на 1 вересня отримають школярі та вчителі Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст.: незабаром у школі почнуть міняти старі вікна на металопластикові. На ці роботи буде витрачено 160 тис. грн. Частину суми зібрала громада, у рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», надійшли кошти з обласного, районного, сільського бюджетів і ПРООН.

Тетяна ГУНЬКО.