Общество

Енергія і завзяття, втілені в життя

Енергія і завзяття, втілені в життя

lisenko2010 року відбулися вибори депутатів до місцевих органів влади. До складу депутатів Борівської селищної ради обрали молодого та енергійного Олександра Лисенка. Він, працюючи лісничим Борівського лісництва, зарекомендував себе людиною, якій небайдужі проблеми Борівщини. Про свою діяльність як депутата він розповів читачам нашої газети: 

 - Мене обрали депутатом по 13-ій виборчій дільниці. Сюди належать мешканці будинків по провулку Миру №5, 6, 7, 8. Усі питання, що виникають у моїх виборців, не залишаю без уваги. Так, за допомогою голови Борівської РДА М.О. Кравцова, депутата Харківської обласної ради С.В. Федченка були частково відремонтовані дитячі майданчики біля вище-згаданих будинків.

 Дуже багато людей звертаються з такою проблемою: у дворах дітлахи не можуть спокійно гратися через те, що бігають зграями бродячі собаки. Звичайно ж, шкода цих безпритульних тварин, але вони є загрозою для людей – були випадки нападу собак і на дорослих, і на дітей. На сьогодні це питання залишається відкритим через те, що на  даний час  немає законів, щоб вирішити цю проблему.

Хотілося б також звернути увагу на те, що деякі питання, з якими люди звертаються до мене, вони в змозі вирішити самостійно. Наприклад, біля одного з житлових будинків треба викопати канаву, щоб вода під час опадів збігала по ній, а не йшла в отвір під будинок та не потрапляла на електричний щит. Тож треба спільними зусиллями наводити лад у селищі.

Олександр Григорович розповів також про свою діяльність у складі Борівської районної організації «Молоді регіони»:

 -  Приблизно рік тому мене обрали головою цієї організації. Ми дружною командою зробили дуже багато корисних справ. Привели у порядок пам’ятник, що знаходиться неподалік від с.Гороховатка загиблому льотчику М.З.Капустнікову та взяли під контроль нагляд за цим пам’ятним знаком та територією коло нього. Взагалі, постійно беремо активну участь  у всіх суботниках, що проходять на території району, організовуємо й самі прибирання на прибережній смузі Червонооскільського водосховища. Гадаю, що багато мешканців Борівщини звернули увагу на злагодженість роботи нашої команди. У зимовий період за нашої ініціативи відбувся чемпіонат з риболовлі серед населення та гостей району. А нещодавно посадили алею  дубів червоних при в’їзді в Борову. Велику увагу ми приділяємо роботі з молоддю, щоб вона приєднувалася до нашої організації «Молоді регіони». Цього року в районному чемпіонаті бере активну участь футбольна команда «Форестер». «Молоді регіони» не тільки щиро вболівають за гравців команди, а й надають їм матеріальну підтримку.

Висловлюю велику подяку голові Борівської РДА Миколі Кравцову, депутатам Харківської обласної ради Сергію Федченку  та Сергію Кадацькому, фермерам Сергію  Кириченку та Миколі Кириченку, приватним підприємцям Валентині Шевченко, Володимиру Савінову, Валерію Озерному, керівнику Харківської фірми «Зівеліос» Віталію Кучмі  за постійну підтримку Борівської районної організації організації «Молоді регіони» та за те, що всі ці люди не стоять осторонь проблем молоді.

Тож побажаємо Олександрові Лисенку і надалі бути завзятим у вирішенні проблемних питань, оптимізму та невичерпної енергії, доброго здоров’я, родинного затишку та підтримки друзів.

Підготувала Тетяна КОЛЕСНІК.