Спорт

Першість району з футболу. Липень 2012 р.

Першість району з футболу

futВ минулу суботу завершилося перше коло  першості району з футболу серед команд колективів фізкультури. За результатами першого кола можна відмітити, що тільки 100% результат показала команда «Трактор» з Підлиману (представник команди Любий Іван), які в шести іграх набрали 18очок. На п»яти їм наступає команда «Форестер» (представник команди Лисенко Олександр), в якої набрано 15 очок. На третьому місці  з 10 очками команда «Оскіл» з Борової  (представник команди Нужний Олександр). На 1 очко відстає команда «Прогрес»с. Ізюмське (представник команди Савченко Юрій) та підтягнулась до них з 7 очками команда «Нефтяник» (представник Тильний Микола), яка дійсно заграла в цьогорічному сезоні і також може претендувати на призове місце, що надає команді оптимізму. Тому що за остання 3 роки ця команда  займала останні місця в турнірній таблиці. На жаль здали свої позиції команди «Маяк» (представник Губенко Андрій) і «Динамо» (представник Журович Ігор), особливо «Динамо», яка за перше коло не взяла жодного очка.  Причиною даного результату є травмування двох ключових гравців Грабаря Ігоря та Мальованого Валентина.

Друге коло першості району розпочнеться 21 липня між командами «Трактор» - «Нефтяник», «Динамо – «Форестер», «Маяк» - «Прогрес».

На мою думку друге коло пройде більш цікавіше, команди будуть показувати цікаву гру в кожному матчі, тому що по  команди рівні по підбору гравців. Хотілося б більшої активності вболівальників, тому запрошую всіх прийти на матчі та по вболівати за свої команди.

Валерій Малашик.

Начальник відділу ФК та спорту РДА.

На знімку: ФК «Трактор» і «Форестер».