Авторское, Общество

Пропозиції взяті до уваги

До голови Борівської райдержадміністрації Віталія Кіяна звернувся з листом (з підписами) керівник Борівської районної громадської організації «Суспільна служба України» Віктор Шаховський. В ньому пропонується кандидатура на призначення на вакантну посаду в.о. головного редактора Борівського МДП «Редакція районної газети «Трудова слава»» Леся Ісаїва.

За ініціативою голови РДА це питання винесено на обговорення «круглого столу», в якому взяли участь голова районної ради Євген Жук, члени громадської ради при районній державній адміністрації, селищний та сільські голови, керівники громадських організацій та районних осередків політичних партій, інші представники громадськості, члени трудового колективу редакції районної газети «Трудова слава».

Віталій Олексійович, який вів засідання «круглого столу», попрохав присутніх внести пропозиції щодо розширення тематики публікацій районної газети «Трудова слава» з метою підняття її рейтингу. У виступах присутніх пропонувалося започаткувати нові рубрики, які дадуть змогу вести прямий діалог з читачами, підніматимуть злободенні проблеми. Вносилися також пропозиції збільшити кількість конструктивних критичних, аналітичних матеріалів. Всі пропозиції взяті до уваги.

Враховуючи звернення членів ГО «Суспільна служба Борівщини», яке надійшло на адресу голови РДА, Віталій Кіян вніс на розгляд питання щодо призначення на посаду тимчасово в.о. головного редактора Леся Ісаїва. Але підтримки більшості учасників «круглого стола» ця кандидатура не отримала.

Любов Мухіна.