Авторское, Общество

Борівщину відвідали представники ОБСЄ

9 липня голова Борівської районної ради Євген Жук провів зустріч лідерів громадських організацій нашого району з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які відвідують наш район вже не вперше.

По всій Україні міжнародні спостерігачі збирають інформацію щодо безпеки в регіонах, дотримання прав і свобод людини, а також сприяють діалогу для зменшення напруги і нормалізації ситуації.

В ході спілкування були обговорені проблемні питання, які стосувалися співпраці між владою та громадськими організаціями, висвітлення проблем району у ЗМІ, а також загальна ситуація по забезпеченню безпеки жителів Борівщини.

Представників місії, а цього разу вони з Німеччини та Данії, цікавили питання про діяльність та активність громадських організацій району, створення на території військового формування; соціально-економічний розвиток району.

У процесі діалогу учасники зустрічі озвучили проблемні питання життєдіяльності району, висловили власне бачення щодо розв’язання болючих проблемних питань, що турбують громадян, та шляхів виходу із ситуації, що склалася в Україні.

Гості пообіцяли, що озвучені проблемні питання обов’язково будуть почуті.

Наталія Воротіленко.