Официально

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» відділом економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу».

В наступному номері районної газети «Трудова Слава» та на офіційному сайті  районної державної адміністрації буде оприлюднений проект розпорядження «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (орга-нізації) для здійснення функцій робочого органу» разом з аналізом регуляторного впливу.

Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів  з моменту оприлюднення за адресою: смт. Борова, вул. Леніна, 1, 3 поверх, кім.№37 або за телефоном  6-16-31.

 Райдержадміністрація.