Официально

Народний депутат України Василь Грицак на жнивах

Народний   депутат   України Василь   Грицак   на   жнивах

gr12071Після конференції районної організації Партії регіонів народний депутат України Василь Грицак і голова райдержадміністрації Микола Кравцов побували на жнивах  у СТОВ агрофірмі «Новий шлях».

Керівник агрофірми Олексій Гомон і агроном Віктор Северин познайомили почесних гостей із колективом, розповіли про хід  жнив. Поспілкувавшись із працівниками, розпитавши чоловіків про зар-плату, умови праці  й відповівши на їхні питання, народний депутат України Василь Грицак вирішив відчути себе в ролі комбайнера. Йому довірили керування «Кейсом», допомагав йому досвідчений комбайнер Валерій Хомчик. Дивлячись, як комбайн плив по полю, акуратно зрізуючи колоски пшениці, можна впевнено стверджувати, що Василь Микола-йович був би непоганим комбайнером. Усі: і працівники агрофірми, і журналісти, і помічники депутата із цікавістю спостерігали, як народний депутат України жнивує: таке нечасто побачиш. Мабуть, таким і повинен бути народний депутат України - не лише в кабінеті сидіти або у Верховній Раді тиснути на кнопки, а бути, дійсно, народним, тобто, ближче до народу, знати, відчувати, як живеться простим людям-трудівникам. Отримавши від керування комбайном незабутні враження, Василь Грицак поділився ними з присутніми:   

gr12072«Я вперше за кермом такого комбайна. Мені дуже сподобалося. Для роботи створені комфортні умови. Звичайно, це нелегка праця, але радий, що в цій агрофірмі вона гідно ціниться. Якби всі працівники сільського господарства отримували таку зарплату (а вона набагато вище середньої по області), то я, як народний депутат України, за цю галузь був би спокійний. Але, на жаль, не в усіх господарствах для людей створені сприятливі умови для роботи і вчасно виплачується хороша заробітна плата. Тому в цьому напрямку доведеться ще чимало попрацювати.»

Від теплого спілкування з трудівниками агрофірми, від приємних емоцій, отриманих на полі, від розуміння того, що є на українській землі справжні господарі, народний депутат України Василь Грицак і голова райдержадміністрації Микола Кравцов поверталися з жнив із піднесеним настроєм. Довго ділилися враженнями і працівники агрофірми: не кожного дня можна побачити на полі народного депутата України. Та Василь Грицак запевнив, що обов’язково ще побуває в них у гостях.  

Тетяна ГУНЬКО.