Авторское, Общество

Смітникам – бій?

Смітникам – бій?Давно вже хотів поділитися з борівчанами наболілою проблемою – стихійними смітниками. А тут, нещодавно, вирішив прогулятися нашим селищним центральним парком відпочинку. Біля лавочок вздовж тротуару – молоді матусі з дітьми, візочками. Приємно, що там лунають дитячі голоси. Та коли пройшов далі, ледь не впав, бо замріявся і не побачив купу сміття з повалених дерев, гілок. А дехто із «заповзятливих» борівчан вже встиг принести з дому сміття і підкинути на звалище. І це в зеленій зоні відпочинку, де ходять дорослі, бігають діти. Навіть попри те, що час від часу у парку проводять так звані суботники по наведенню порядку.

Так, дуже я засмутився, дивлячись на таке неподобство і коли подивився в іншу сторону, у мене вже просто забракло слів: після буревію гілка старого дерева упала просто на «міський» туалет і пошкодила дах. Це що стосується зовнішнього вигляду, а що робиться всередині – то я навіть не можу підібрати відповідних слів. Як зайти туди людям, коли й ногою ніде стати? А в темну пору доби?.. Як по мінному полю? Та й запах там – не з парфумів, то це вже точно. Протигаз не завадить.

І все неподобство практично у центрі селища. А де ж відповідні служби, які повинні реагувати і відразу прибирати смітники, навести чистоту в туалеті?

Потопає в смітті та бур’янах 14-й квартал. Викидає суцвіття небезпечна для здоров’я амброзія. А на дитячих майданчиках, обладнаних батьками, разом з малюками кубляться бездомні собаки.

З повагою, ваш «Гірчичник».

smitniki 2