Авторское, Официально

Про скликання ХLVІІ сесії районної ради VІ скликання розпорядження від 26 червня 2014 року смт. Борова № 37

У відповідності із п. 9 ст. ст. 46, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради:

  1. Скликати ХLVІІ сесію районної ради VІ скликання з 27 червня 2014 року.
  2. Провести пленарне засідання ХLVІІ сесії районної ради VІ скликання 16 липня 2014 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради (смт. Борова, вул. Леніна, 1).
  3. Винести на розгляд сесії такі питання:

1.1.Про внесення змін та доповнень до рішення ХLІІІ сесії районної ради VІ скликання від 31 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» з урахуванням змін та доповнень, внесених рішенням ХLІV сесії районної ради VІ скликання від 27 лютого 2014 року, ХLV сесії районної ради VІ скликання від 29 квітня 2014 року, ХLVІ сесії районної ради VІ скликання від 06 червня 2014 року.

1.2. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району службового житла - однокімнатної квартири, придбаної для лікаря-хірурга поліклінічного відділення Борівської центральної районної лікарні Полтавця О.В. та передачу його на баланс Борівської центральної районної лікарні Борівської районної ради Харківської області.

1.3. Про передачу нежитлового приміщення за адресою: смт. Борова, вулиця Червоноармійська, буд. 6/1, із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району у комунальну власність територіальних громад селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.

1.4. Про надання згоди на прийняття нежитлової будівлі за адресою: смт. Борова, вулиця Поштова, буд. 4, із комунальної власності територіальних громад селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району.

1.5.Про укладення попередніх угод оренди землі.

1.6.Різне.

1.7.Депутатські запити.

2.Виконавчому апарату (секретаріату) районної ради це розпорядження довести до відома депутатів районної ради.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Є. ЖУК, голова районної ради.