Авторское, Общество

Ми – за мир!

Ми – за мир!Молодь - це найактивніша частина суспільства, яка найшвидше за всіх адаптується до змін, легше засвоює нові знання. Від їхньої цілеспрямованості принести користь своїй Батьківщині багато в чому залежить прогресивний розвиток нашої країни.Сучасній Україні особливо необхідні гарна освіта, ініціативні та творчі люди,які вміють приймати сміливі та нестандартні рішення.

30 червня за ініціативи директора Чернещинського СБК А.Ю.Тарасенко для дітей та молоді села був проведений забіг «Я-за мир». Всі учасники разом з Альоною Юріївною тримали в руках українські прапорці, у кожного - на жовто-блакитній емблемі написи «Я-за мир». Стартуючи від школи, юні патріоти під час міні-марафону вітали всіх жителів села закликами «Ми - за мир». У заході брали участь і діти з Луганської та Донецької областей, які перебувають в нашому селі.

На фініші біля будинку культури юні спортсмени-майбутні президенти, депутати, хлібороби поставили свої підписи на плакаті «Мирне майбутнє в наших руках». Чернещинський сільський голова С.А. Вразовська привітала мирний захід молоді і дітей села, такий актуальний в наш неспокійний час. А гендиректор а/ф «Новий шлях» О.А.Гомон пригостив миролюбців солодощами і морозивом. 29 червня для молоді села провели розважальну програму і дискотеку в супроводі живої музики, яку профінансувала а/ф «Новий шлях».

Молодь Чернещини говорить: «Миру-так!»

Світлана Вразовська.

mi 2