Общество

Знов пісня зібрала велику родину 2013

Знов пісня зібрала велику родину

Такими словами розпочався вечір у Вищесолоненському СБК, присвячений Дню конституції України. На початку концерту зі святом всіх присутніх привітала Вищесолоненський сільський голова Л.М. Кириченко.

З концертною програмою до нас завітали гості з с. Кругляківка Куп’янського району, які були запрошені директором Вищесолоненського СБК А.В. Радченко. Бурхливими оплесками вітали та проводжали всіх артистів. Лунали пісні про Україну, рідну землю, домівку. Згодом прозвучала акапельно пісня про матір – ця пісня зворушила всіх присутніх до самого серця. Була прочитана балада Т.Г. Шевченка «Утоплена». Усі заворожено її слухали – неймовірна тиша стояла у залі. Також усім сподобався фольклорний ансамбль зі своїми піснями. Ніхто на концерті не сумував, адже програма враховувала інтереси всіх вікових категорій.

Транспорт для приїзду артистів надали місцевий житель О.В. Радченко та мешканець с. Піски-Радьківські Р.В. Бебешко. Завдяки спонсорській допомозі Вищесолоненського сільського голови були накриті святкові столи.

Ми, працівнки Вищесолоненського СБК хочемо й надалі тримати зв’язок із колегами з Куп’янщини і запросити їх ще до нас на гостини.

Валентина КИСЛА.

Художній керівник Вищесолоненського СБК.