Общество

Яке це щастя бути молодим! 2013

Яке це щастя бути молодим!

molodistМолодість - найпрекрасніша пора в житті людини. Попереду стільки нового, цікавого, незвіданого! Сповнені задумів і мрій, молоді люди шукають свою стежину в житті, на якій хочуть зустріти  любов, і успіх, радість і щастя. Очі молодих світяться  якоюсь незвичайною силою, випромінюють оптимізм. І посмішки їхні щирі, а серця відкриті для нових перемог, які неодмінно чекають їх у майбутньому. 

Дивлячись на молодь, яка зібралася відзначити своє свято в останню неділю червня на центральному пляжі смт. Борова, у мене підвищувався настрій: які ж  гарні, веселі, безпосередні дівчата та юнаки.  Саме від них залежить, яким буде наше майбутнє, адже вже через кілька років вони працюватимуть на благо нашої держави, спрямовуватимуть свої зусилля на процвітання України, її добробут. Тож День молоді - це можливість  приділити особливу увагу молодим людям, які будуватимуть майбутнє нашої країни.

Та це свято люблять не тільки юні хлопці та дівчата - усі, хто молодий душею. І вже традиційно на центральний пляж святкувати разом із борівчанами приїжджає багато гостей із Донецької, Луганської областей, м. Ізюм.

-          Мені дуже подобається, як відзначають тут День молоді, - ділиться враженнями Сергій з м. Сватове. - Я з родиною вже третій рік сюди приїжджаю. Наші діти із задоволенням беруть участь у конкурсах, а потім із захватом розповідають про свято своїм друзям. Кожного року ми знаходимо тут нових друзів, потім спілкуємося, їздимо один до одного в гості.

Звичайно, щоб свято було веселим, цікавим, щоб усі отримали гарний настрій, організаторам потрібно добре попрацювати. Тож до святкування працівники відділу культури, Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Борівської РДА, Борівської селищної ради  готувалися ретельно: накупляли багато різних призів, організували спортивні конкурси, ігри, змагання, концертно-розважальну програму. Сумувати присутнім на пляжі було ніколи: ті, хто не беруть участь у конкурсах, залюбки спостерігали за активними учасниками змагань і щиро за них уболівали. «Родзинкою» свята стала юшка з риби, яку приготували працівники селищної ради, її безкоштовно могли скуштувати всі бажаючі.

Тетяна ГУНЬКО.

Р.S. Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Борівської РДА  висловлює щиру подяку помічнику народного депутата України Віктора Остапчука Сергію Павлову і депутату обласної ради Сергію Федченку за допомогу в організації святкування Дня молоді.