Общество

Ми – разом

Ми – разом

razom1Минулого тижня у концертній залі районного Будинку культури проходила культурно-просвітницька акція «Ми – разом». Відбулася вона з метою змістовного дозвілля дітей та підлітків, сприяння розвитку і популяризації дитячої та юнацької творчості. Пройшла акція за підтримки народного депутата Василя Грицака, нашого земляка, жителя с. Богуславки Андрія Сядристого,  Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, Харківського обласного центру молоді.

В залі  - аншлаг, не було жодного вільного місця, до Борової з’їхалися діти з    усього району.

Ведучий свята - Микола Миколайович Шуть, лауреат Всеукраїнського конкурсу дитячих композиторів та ігромайстерності, професор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, незмінний ведучий програми «Її величність Гра», людина, яка просто любить дітей, а тому знає, на якій мові з ними можна спілкуватися, як їх навчити чогось  корисного, доброго, як отримати їхні щирі посмішки.

razom2Діти з великим задоволенням грали в ігри, адже вони проводилися за участю глядачів у залі, яким давали можливість стати безпосередніми учасниками – діти співали, обіймалися, посміхалися, плескали у долоні та навіть танцювали. Атмосфера в залі була  заряджена позитивом, радістю, життям!

Коли на сцену вийшли наші юні зірки естради Аліна Сикало, Аліна Афоніна та Даша Алещенко, зал зірвався шаленими оплесками.

«Ми - разом!» –  доцільність назви зайвий раз доводилася цими щирими дитячими оплесками.

Акція з такою простою назвою «Ми - разом!» має дуже непросте завдання – об’єднувати, вчити розумного, доброго, світлого та давати можливість дітям відчути себе щасливими.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

Узнать как проводят время и развлекаются в других странах и городах - проще простого. Со всех крупных порталов новости дня Самары в одном месте с категоризацией по темах, интересующиеся найдут информацию и о других городах.