Общество

«Орлятко» дарує незабутні враження 2012 р.

«Орлятко» дарує   незабутні враження

orl11 липня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку (ПЗОВ) «Орлятко» святкували відкриття ІІ зміни. Подивитися, як відпочивають діти, як гарно демонструють свої таланти, приїхали заступник голови Борівської райдержадміністрації Ольга Суховій, батьки, друзі, рідні та знайомі дітей.

Діти співали  пісні, танцювали, показували гімнастичні номери, як справжні артисти. Розвеселили  присутніх  вожаті та вихователі табору - вони показали казку на сучасний лад і затанцювали танок морячок. Настрій у всіх був піднесений, адже попереду ще так багато розваг, конкурсів, ігор, змагань!

orl2Про те, як відпочиватимуть діти на ІІ зміні, розповів директор ПЗОВ «Орлятко» Борис Дзюба.

-          Борисе Миколайовичу, Ви вперше очолюєте заклад оздоровлення та відпочинку. Чи подобається Вам тут працювати?

-          Робота нелегка, адже розумію, що несу відповідальність за життя і здоров’я всіх дітей, які відпочивають у «Орлятку». Крім цього, потрібно зробити все для того, щоб кожній дитині відпочинок сподобався. Але отримую моральне задоволення від своєї роботи, мені подобається бачити усміхнені, радісні дитячі обличчя. Значну допомогу в організації роботи закладу надає Борівська райдержадміністрація. 

-          Скільки дітей прибуло відпочивати на ІІ зміну?

-          169 дітей із різних районів Харківської області, в тому числі 50 дітей із Борівського району. Майже всі діти пільгових категорій - діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, обдаровані діти.

-          Чи подобається дітям харчування?

-          Цього року продукти в ПЗОВ «Орлятко» поставляє приватний підприємець Тетяна Ревкова. Все свіже, якісне, багато овочів, фруктів, солодощі, різноманітна молочна продукція. Готують їжу і на замовлення дітей - найбільше їм подобаються вареники. Часто діти просять добавки до порції, і їм ніколи не відмовляють. 

-          Коли ми були з Вами в їдальні, я звернула увагу, що весь посуд - новий, красивий, а на кожному столі, за яким їдять діти, стоять живі квіти.

-          Ми намагаємося створити сприятливу атмосферу всюди. Дітям приємно їсти за прикрашеним столом, із нового посуду, подбали ми й про кухарів - для них закупили нове кухонне обладнання і холодильник.

-          Як розважаються діти в таборі?

-          На кожен день за-планована розважальна програма: конкурси, змагання, ігри. Є ігрова кімната, в якій  багато нових іграшок. У комп’ютерній можна не тільки пограти в ігри, а й поспілкуватися з друзями за допомогою Інтернету, який допоміг встановити депутат обласної ради Сергій Федченко.  Якщо гарна погода, дітей водять на річку купатися, у вільний час вони виготовляють цікаві поробки з природного матеріалу, грають у шахи, шашки, лото. За участь у конкурсах усі діти отримують  призи, солодощі, фрукти.  orl3

-          Щоб відпочинок у ПЗОВ «Орлятко» запа-м’ятався дітям на все життя, був цікавим і корисним, багато зусиль докладають вожаті та вихователі. Що Ви скажете про колектив, який працює на ІІ зміні?

-          Колективом цілком задоволений. Працівники хоч і молоді, але вже мають досвід роботи вожатими, вихователями. Всі вони - творчі, енергійні, вміють гарно розважити дітей, а головне - ставляться до них із материнською турботою. За кілька днів перебування у таборі діти вже  прикипіли душею до матроса-рятівника Олександра Ярмоленка і інструктора по плаванню Віктора Масліка, які навчають їх плавати, до Дмитра Данька, який проводить запальні розважальні дискотеки, до Артема Жалпіса, який навчає користуватися Інтернетом, показує   цікаві ком-п’ютерні ігри. Залюбки діти проводять вільний час на спортивному майданчику  разом із спортінструктором Олексієм Голиком.

-          Думаю, дітям сподобається відпочивати у ПЗОВ «Орлятко» і вони неодмінно приїдуть ще.

-          Ми зробимо все від нас залежне, аби діти добре оздоровилися й відпочили, отримали позитивний заряд енергії, щонайменше,  на весь рік. І, звичайно, будемо раді бачити кожну дитину й наступного літа.

Підготувала Тетяна ГУНЬКО.