Общество

Оновлено ігровий майданчик

Оновлено ігровий майданчик

nvkДитинство - безтурботна й світла пора, яка у багатьох з нас асоціюється з веселими іграми у дворі на дитячих майданчиках, де можна бігати, стрибати, шуміти, не боячись що-небудь розбити або перешкодити сусідам. Малюки люблять рухливі ігри на відкритому повітрі, тому при всіх дошкільних дитячих навчальних закладах є ігрові майданчики. Вони обладнані спортивними комплексами, пісочницями і місцями для тихих ігор.

Дошкільний заклад Чернещинського НВК відвідують 17 наймолодших жителів села. А всього у Чернещині 52 дитини дошкільного віку.

Щоб подарувати дітям найтепліші спогади від ігор  і правильно і облаштувати дитячий майданчик, сільська рада разом із батьками  вирішили його оновити. Інвентар, який там був, ретельно пофарбували, своїми силами спорудили «залізничні вагончики», «машину»,  і тепер дітки можуть подорожувати казковими країнами. А також на майданчику встановлено нові карусель, гірку та гойдалки, придбати їх допомогли Герой України Анатолій Криворучко та сільський голова Світлана Вразовська. 

Багато зусиль доклали, щоб майданчик знову був привабливим і безпечним, І.П.Волохай, С.А.Гунько, М.А.Хазов,       А.В.Яблунівський,        О.В. Купріянов,     К.Г.  Снісаренко,      С.О.Вразовська, В.М.Северин, І.В.Недозім, Ю.М.Грабар, учениці 10 класу Чернещинського НВК.

Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська та  директор НВК Тамара Богомолова подякували усім, хто не залишився байдужим і взяв активну участь в ремонті ігрового майданчику, а також агрофірмі «Новий шлях» (генеральний директор О.А. Гомон) за відновлення освітлення майданчика.

Привітати дітей, вихователів, батьків з цією приємною подією завітала заступник голови райдержадміністрації Ольга Суховій і побажала дітям рости здоровими, займатися спортом та гратися на ігровому майданчику.

Дітки разом із вихователями підготували для гостей вірші, взяли участь у конкурсах, а батьки, в свою чергу, вболівали за кожного з них.

Після активно проведеного часу на малюків чекали «солодкі» столи, які були накриті для них біля майданчику.

Олена КОЛЕСНІКОВА.