Общество

Виїзний семінар для підприємців

Виїзний семінар для підприємців

pidprНаприкінці минулого тижня підприємці Борівщини зібралися в залі засідань районної ради, щоб обговорити актуальні питання ведення підприємницької діяльності в 2013 році.

Семінар був організований за ініціативи та за підтримки Борівської районної державної адміністрації, Спілки підприємців Харківської області, Харківського регіонального фонду розвитку підприємництва.

 Під час  семінару представник податкової інспекції Олена Бондаренко розповіла про податок на нерухоме майно, директор Борівського районного центру зайнятості Віталій Кіян дав роз- ’яснення основних норм і положень Закону України «Про зайнятість населення», які набули чинності на початку 2013 року. Про порядок отримання дозволів і про діяльність Дозвільного центру при Борівській райдержадміністрації поінформувала державний адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ганна Красюк. Начальник  БРС ГУ ДІТБ у Харківській області Юрій Ткаченко наголосив на змінах до Кодексу цивільного захисту України, які набирають чинності з 1 липня цього року.

Виконавчий директор Спілки підприємців Харківської області Олена Аністарова і  її заступники Іван Єфанов, Віталій Шевченко виступили з доповідями про діяльність Спілки підприємців Харківщини. Було приємно, що кожен із почесних гостей перед початком доповіді поділився  позитивними враженнями про  Борівщину.

Найбільш жваво присутні обговорювали інформацію заступника начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області В. Д. Звекова. Взагалі, всі питання, що роз-глядалися, були цікавими й актуальними, але семінар запам’ятався присутнім ще й приємними моментами - за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району голову Борівської райдержадміністрації Миколу Кравцова і голову районної ради Євгена Жука відзначили Подяками, з Днем народження привітали підприємця з смт Борова Тетяну Віннік, а також обрали представників Спілки підприємців у кожній сільській раді. Так, у Богуславській сільській раді представником стала Людмила Дмитренко, в Ізюмській - Григорій Сало, В Першотравневій обрали Віру Рєпку, у Вище Солоному та Пісках-Радьківських - Сергія та Миколу Кириченків, Дмитро Кравчук віднині представник Спілки підприємців Підлиманської сільської ради, Вікторія Забийворота - Чернещинської, Андрій Ровчак - Підвисочанської, Станіслав Погрібняк - Гороховатської, Тетяна Назарько - Борівської селищної ради.

Тетяна ГУНЬКО.